Doda usuwa swoje tatuaże! Za bardzo przypominają jej Radosława Majdana?

Doda zdecydowała się usunąć swoje tatuaże! Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Czy malunki na ciele za bardzo przypominają jej byłego męża, Radosława Majdana?

Multimedia

Doda bardzo zmieniła się od czasu, gdy debiutowała w polskim show biznesie. Nic dziwnego, bo jest w nim obecna już 20 lat. Najpierw przestała nadmiernie się opalać i zrezygnowała z kusych, często lateksowych ubrań, a niedawno postanowiła, że nie będzie farbować włosów. Teraz czas na kolejną zmianę. Doda usuwa swoje tatuaże!

Doda zrezygnowała z blondu i zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Na ciele Dody jest kilka tatuaży. Jedne są bardziej widoczne, inne mniej. Najbardziej charakterystyczne dla wokalistki są skrzydła na plecach oraz hebrajskie znaki na lewym przedramieniu. Ten drugi powstał w czasie, gdy Doda była w związku z Radosławem Majdanem. Oboje wytatuowali sobie wtedy napis "kochać Radek" i "kochać Dorota". Po rozstaniu tatuaże zostały zmodyfikowane, Doda zmieniła go na "nieśmiertelność". Teraz postanowiła pozbyć się go w całości. - To jest taki ból, że... No, ale głupota boli - wiadomo. Dziesięć razy zastanówcie się nad tatuażami. Dziesięć razy - powiedziała wracając z trzeciego już zabiegu.

Kiedy Dorota zaczęła dostawać od fanów zapytania, dlaczego zdecydowała się usunąć tatuaże, wokalistka odpowiedziała:

Znudziły mi się. Po prostu. Już nie utożsamiam się z tymi górnolotnymi tekstami wytatuowanymi na ciele w wieku 35 lat tak bardzo, jak wtedy, kiedy miałam 20. Na szczęście mogę sobie pozwolić na usunięcie tych dziar. Już nie mogę doczekać się żeby zobaczyć, jak będzie wyglądać moja ręka, bo przyzwyczaiłam się do tego, że jest zamazana. A teraz będę mogła się podeprzeć i obie mieć gładziutkie.

Doda kończy 35 lat! Jak zmieniała się od czasu programu "Bar"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×