Doda w ciąży: Jestem w stanie błogosławionym!

Sprytny wybieg marketingowy, czy tym razem szczera prawda?

Multimedia

Historia pokazuje, że niekiedy, rewelacje, które Dorota Rabczewska serwuje w wywiadach, delikatnie mówiąc mijają się z prawdą. Ale plotki o jej ciąży, które pojawiły się już jakiś czas temu zaczynają nabierać rumianych i całkiem konkretnych kształtów.

Ślubu nie będzie. Jestem w stanie błogosławionym - powiedziała gwiazda w rozmowie z Super Expressem.

Jak sądzicie, czy to prawda?

Jeśli tak, przed Dodą i jej narzeczonym Nergalem już wkrótce najważniejszy egazmin w życiu. Egzamin z gotowości do bycia rodzicem. Jak sądzicie, czy zdadzą ten test? Czy będą w stanie radykalnie zmienić swoje dotychczasowe życie? Bo nie jest to żadna nowość, że dziecko w życiu dwojga ludzi zmienia dosłownie wszystko.

Czytaj także: Doda musi zapomnieć o ślubie z Nergalem!? Doda lekceważy własne zdrowie!? Doda powiększy piersi?

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Ona powiedziała to o swojej płycie która ukaże się w październiku !!!

  09.07.2010 21:02
 • zołza (gość)

  Tak,to jest wyjątkowo"błogosławiony"stan - ona twierdzi ,że Pismo św.napisali ćpuny ,a on Biblią rzuca -przecież można powiedzieć normalnie-spodziewam się dziecka,jestem w ciąży:))Życzę zdrowego dziecka na ciele i umyśle i nie próbuj się mu zaśmiać nad kołyską. No i koniecznie śpiewaj,chodż w butach na 30cm obcasach i to by było na tyle.

  09.07.2010 17:50
 • Honorek (gość)

  Nie ma co wydziwiać! Pilnuj ciąży i się ciesz, ale w miarę możliwości ŚPIEWAJ!! Nie wiem czy to dobrze, że "odstawiłaś" ślub, ale to chyba nie ma większego znaczenia. Ważne aby dziecko zdrowe było i aby nie zapomniałaś o śpiewaniu!! Trzymaj się i powodzenia!!!

  09.07.2010 16:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×