Doda walczy o swoje prawa!

Rabczewska pozwała do sądu Ryszarda Nowaka, znanego przeciwnika jej twórczości za to, że próbuje odwołać jej koncerty.

Multimedia

 • Pani Rabczewska zgłosiła do prokuratury doniesienie o popełnieniu wykroczenia wobec niej przez Ryszarda Nowaka - art. 212 k.k. Od 12 maja do momentu złożenia pozwu oskarżony pomawiał Dodę o to, że podczas swoich koncertów kpi z uczuć religijnych chrześcijan, co może ją poniżyć w oczach opinii publicznej i utrudnić jej wykonywanie zawodu - zdradziła Anna Lesiak, adwokat Dody, w rozmowie z "Super Expressem".

Jak zareagował na to Nowak? Jest gotowy na bitwę.

 • Niech mnie pozwie. Czekam na to! Sprawa Dody i Nergala to są sprawy historyczne. Jakikolwiek byłby wynik tej sprawy, to przejdzie to do historii i będzie drogowskazem dla innych artystów, jak daleko można pójść. Ja się spodziewam, że oni będą mnie ciągali po sądach i raz oni, a raz ja wygram - powiedział tabloidowi.

Dorota zaprosiła nawet Nowaka na koncert, jednak ten odmówił twierdząc, że jest przeciętną piosenkarką i dodał - Gdyby U2 przyjechało, to bym poszedł. - Czy walka ta zakończy się pomyślnie dla którejkolwiek ze stron czy może obie na tym ucierpią?

Czytaj także: Doda nadal koncertuje! Doda rzuca w fanów sztucznym, zwierzęcym sercem! Afera majtkowa: Doda musi zapłacić tabloidowi!

Komentarze

Skomentuj
 • nanina (gość)

  Doda to takie przeciętniactwo, ze jedynie przy pomocy skandali, pomawiania , czepiania sie robi karierę- czytaj: rozgłos.... obnaża ciało, używa chwytów marketingowych nie licząc się z niczym.... okropna wrzaskliwa przeciętna baba.... "zrobić się " przy sporej dozie pomocy kosmetyczek, stylistów to żaden trud.... nic nie zdziala , jedynie pozostawia niesmak...

  19.06.2010 20:06
 • klaudia (gość)

  klaudia

  19.06.2010 19:47
 • LTH (gość)

  Żyjemy w wolnym kraju każdy moze podawać kogo chce do sądu

  18.06.2010 22:04
 • Krytyk (gość)

  Tak naprawde to doda też sama sobie szkodzi bo niech więcej robi operaci plastyczych.A Pani Robaczewska też jest temu winna, ponieważ ją namawia a tak naprawde to kiedyś Ibisz jej zapłacił 9000 zł za operacje piersi.Doda ma już naprawde za dużo operacji.Jej wysiądzie już kregosłup a kręgosłupu nie pożna odnowić.Przepraszam że tak sie wyraże chociarz nie powieniem ale DODA ma nastrane w głowie, ponieważ myślji że jest bogiem i królową ale tak nie jest.Kiedyś w dzieciństwie to ona była brzydulą!!!

  18.06.2010 19:52
 • nikt ważny (gość)

  Doda głupieje z dnia na dzień ,oczywiście ,że jest przeciętna

  18.06.2010 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×