Doda wróciła z urlopu: Będzie BAD…

Wakacje Doroty Rabczewskiej już za nią.

Multimedia

Po solidnym wypoczynku trzeba zabrać się do pracy. A tej chyba nie zabraknie, bo jak zapowiedziała już na swojej stronie internetowej Doda, fanów czeka coś, czego do tej pory nie widzieli.

Kochani, wróciłam właśnie z wakacji. Naładowane baterie na maxa, więc wracamy do gry:) Rozpoczynamy pracę nad teledyskiem do “BAD GIRLS", planujemy potężną produkcję i efekty, których nie mogliście zobaczyć w poprzednich klipach. Przekazuję Wam konkretną dawkę ekscytacji i jednocześnie zapewniam, że choć mój plan to brak planu, to rollercoster z BAD GIRLS na “pokładzie" właśnie się rozpędza i zapowiada się jazda bez trzymanki. Będzie BAD…

Jak to będzie naprawdę , to my jednak może poczekamy z oceną. Na razie powiemy wam tylko w sekrecie, że na wakacyjnych fotkach Dody widać zmianę w jej fryzurze. Gwiazda znowu wróciła do grzywki.

Pamiętacie jak kilka lat temu wyglądała z grzywką? Czekamy na pierwsze salonowe wyjścia. Wtedy sprawdzicie, jaka jest różnica…

Czytaj także: Doda martwi się o swoją opaleniznę! Doda rzuca w fanów sztucznym, zwierzęcym sercem! "Nie chcę mieć dzieci"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×