Doda wyjeżdża z powodu nagonki

Rabczewska jest rozżalona na Polskę i postanowiła ją opuścić - przynajmniej na jakiś czas.

CZYTAJ TAKŻE: ZAPENDOWSKA: DODA GRA BEZNADZIEJNĄ MUZYKĘ MAJĄ DOŚĆ SKANDALICZNEGO ZACHOWANIA DODY I JEJ CHAMSKICH ODZYWEK!

Nie ulega wątpliwości, że Dodzie trudno się czyta ostatnio teksty na swój temat. Wytknięto jej zarówno niespecjalne dokonania zawodowe, jak i przechwalanie się złotą płytą, kiedy jej nie miała. Kuracją dla skołatanej duszy ma być wyjazd za granicę.

 • Los Angeles, gdzie ostatnio kręciła teledysk, tak bardzo jej się spodobało, że znów tam jedzie. Dorota nie rezygnuje z kariery, ale ma już serdecznie dość nagonki na jej osobę oraz na to, co robi jako artystka. Chce odpocząć od negatywnych emocji i skupić się wyłącznie na sobie. Niewykluczone jednak, że Błażej będzie ją odwiedzał - powiedziała "Gwiazdom" jej znajoma.

Dodzie postanowił jednak przyjść z pomocą "Super Express" i poprosił kilka znanych postaci o rady dla niej.

 • Błędem naszych artystów jest to, że sami piszą sobie teksty i muzykę. Każdy i Doda pewnie też powinna sobie poszukać dobrego tekściarza i kompozytora, którzy napiszą jej i skomponują dobry, zaskakujący i dopasowany do niej materiał - poradziła Elżbieta Zapendowska.

Z kolei Paweł Golec uważa, że Doda powinna zdecydować kim chce być: skandalistką czy artystką.

CZYTAJ TAKŻE: DODA PRZYZNAŁA SOBIE ZŁOTĄ PŁYTĘ DODA NARESZCIE ZE "ZŁOTEM"

 • Są artyści, którzy funkcjonują w mediach, i tacy, co istnieją dzięki piosenkom. Doda, która już ma markę, musi zdecydować, czy chce być piosenkarką czy celebrytką - przekonuje Golec.

 • Powinna być mniej wulgarna. Kobieca Doda zrobiłaby wrażenie! Powinna znaleźć dobrych producentów i zmienić swoje otoczenie, bo źle jej doradza - to opinia kompozytora Marka Sośnickiego.

Tylko czy Doda będzie chciała kogokolwiek słuchać?

Komentarze

Skomentuj
 • RidingBloodStorm. (gość)

  Zgadzam się z tym artykułem - żadna z niej artystka tylko celebrytka która żyje ze skandali !!! Niech jedzie za ocean i już tu nie wraca !!!

  23.10.2011 15:23
 • tomasz (gość)

  nie wracaj kretynko z za oceanu. Polska ma dość cycatego disco polo.

  23.10.2011 15:15
 • Pyś (gość)

  Juz nie wracaj bedzie troche spokoju

  23.10.2011 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×