Doda zmieniła menedżera

Stało się - rozstanie Dody z jej menedżerem Jarosławem Burdkiem jest faktem.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DODA OSTRO O BYŁEJ MENEDŻERCE DODA ZMIENI MENEDŻERA?

Na stronie internetowej Dody Burdek zamieścił oświadczenie.

"*Niniejszym informuję, że z dniem 10 sierpnia br. przestałem pełnić obowiązki managera Dody. Decyzję podjęliśmy wspólnie po tym, jak poinformowałem Dodę, że ze względów osobistych, nie mogę dalej odpowiedzialnie sprawować tej funkcji.

Bardzo dziękuję Dodzie za absolutnie wyjątkowe doświadczenie zawodowe w mojej karierze, pełne artystycznych uniesień i odjazdowych pomysłów. Za twórcze pokazanie, czym jest prawdziwy talent i charyzma. Doceniam Jej niezwykłą siłę i zaangażowanie, dzięki którym, mimo niesprzyjających okoliczności i trudnego dla Niej okresu, udało nam się zrealizować zapowiedzi o światowym poziomie Jej artystycznych działań.

CZYTAJ TAKŻE: DODA POPRZE PALIKOTA? DODA NIE WIE, CO DALEJ?

Życzę Jej spełnienia wszystkich kolejnych wielkich i śmiałych planów. A przede wszystkim - żeby była szczęśliwa. Obiecuję dalszą pomoc i wsparcie, wynikające z nieformalnych zobowiązań, ale szczerej życzliwości i przyjaźni.

Dziękuję także Rodzinie Dody, wszystkim naszym współpracownikom i fanom*".

Doda podziękowała Burdkowi za współpracę i poinformowała, że teraz jej interesów będzie pilnować firma QM Music. Przy okazji zapewniła "zmiany w moim życiu przyjmuję z wielkim optymizmem i nadzieją na przyszłość".

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Dobrze, że odszedł od dody, bo zaczęło mu się rzucać na język. "Obiecuję dalszą pomoc i wsparcie, wynikające z nieformalnych zobowiązań, ale szczerej życzliwości i przyjaźni." - to zdanie jest zbudowane jak przez ćwierćinteligentkę Dodę.

    17.08.2011 02:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×