Doda znów zwolniła menedżerkę

Tym razem powodem rozstania była choroba.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DODA RZUCIŁA KOLEJNEGO MENEDŻERA DODA WPROWADZIŁA NERGALOWI REGULAMIN DOMOWY

Trudno już zliczyć osoby, które prowadziły karierę Doroty Rabczewskiej. Ostatnio zajmowała się tym Małgorzata Leitner, która opiekowała się także interesami Joanny Krupy. Jednak Leitner podzieliła los poprzednich menedżerów Dody.

"W związku z przykrą wiadomością, którą otrzymaliśmy w lutym, o problemach zdrowotnych Pani Małgorzaty Leitner oraz przedłużającym się przez to na czas nieokreślony jej pobytem w Stanach Zjednoczonych jesteśmy niestety zmuszeni zakończyć na ten moment naszą współpracę.

CZYTAJ TAKŻE: DODA NAGO W WANNIE! PIKANTNE ZDJĘCIE NA INSTAGRAMIE DODA NAGO W REKLAMIE [WIDEO]

*Decyzję uzasadniamy strategią, jaką Doda wyznaczyła na ten rok. Artystka nie może niestety pozwolić sobie na ograniczony kontakt oraz niewystarczający nadzór nad swoimi interesami, które są obecnie, podczas nagrywania solowej płyty Dody, sprawą priorytetową. Określone przez Dodę cele wymagają maksymalnego zaangażowania ze strony managementu oraz dyspozycyjności osoby pełniącej funkcję menadżera. Decyzja została podjęta przez obie strony. Wraz z zespołem życzymy Pani Leitner szybkiego powrotu do zdrowia i kraju.

Niniejszym informujemy, że do chwili ogłoszenia stanowiska nowego menadżera osobą kontaktową jest Ewa Nowak*" - poinformowała na swojej oficjalnej stronie Doda.

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Rabczewska to idiotka, po co jej jaki kolwiek menager? Kariery to ona żadnej nie zrobi no chyba ze własna głupota a do tego nikogo nie potrzebuje, zreszta kto by sie teraz interesował kimś takim jak Dorota? Nie te czasy, każdy ma na nią i jej życie wyjebane nawet i te młode dziewczynki które maja już swoje inne i młodsze idolki ..

    06.03.2013 18:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×