Doda została patronką kosmicznego obserwatorium astronomicznego! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Doda naprawdę sięga gwiazd! Kosmiczne obserwatorium astronomiczne będzie nazwane jej imieniem.

Multimedia

Kosmiczne obserwatorium astronomiczne, którego patronką została Doda powstanie w Kurzętniku. O tym, że wokalistka zgodziła się objąć patronat nad inwestycją poinformowała osobiście na Festiwalu Naukowym "Piknik pod Gwiazdami".

Organizatorzy zaprosili Dodę w związku z jej zainteresowaniami nauką oraz członkostwem w Stowarzyszeniu MENSA POLSKA, skupiającego osoby o najwyższym ilorazie inteligencji. "Doda posiada naprawdę dużą wiedzę dotycząca nauki, w tym astrofizyki" – stwierdził Robert Szaj, organizator Festiwalu.

CZYTAJ TAKŻE: EWA SZABATIN: WIDZIAŁAM JAK DODA LEŻY NA PODŁODZE I CZEKA NA ZASTRZYK [WIDEO] OJCIEC DODY SKRADŁ JEJ FANÓW? [WIDEO]

Sama Doda wydaje się być bardzo zaangażowana w to przedsięwzięcie. "Polskie obserwatorium astronomiczne będzie nosiło moje imię;) Dziękuje !!!!!! To dla mnie ogromny zaszczyt!" - napisała na Facebooku. Naukowcy biorący udział w festiwalu wskazali także, że wokalistkę interesowały sprawy związane m.in. z eksploracją asteroid, powstaniem Wszechświata oraz ewolucją gwiazd.

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    By się nie ośmieszali.

    18.07.2014 23:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×