Doktor Foster

"Doktor Foster". Mocna historia o sprawach bliskich każdemu! [GDZIE OBEJRZEĆ? KIEDY PREMIERA?]

Wbrew tytułowi nie jest to serial medyczny. Chociaż bohaterką tego świetnego serialu BBC jest lekarka rodzinna, choć co chwila oglądamy ją w przychodni i w rozmowach z pacjentami, to jednak nie o medycynie jest ta historia, lecz o uczuciach i rozczarowaniach, przede wszystkim rodzinnych i życiowych. W głównej roli znana z brytyjskiego serialu kryminalnego "Scott i Bailey" - Suranne Jones.

02.10.2018Doktor Foster

Przeczytaj także:

"Gentleman Jack". HBO stworzyło nowy serial obyczajowy z Suranne Jones w roli głównej. Kiedy premiera?

Nowy serial HBO Gentleman Jack to historia charyzmatycznej właścicielki ziemskiej, która zasłynęła swoim pamiętnikiem dokumentującym jej homoseksualny związek, liczne podróże i próby odnowienia rodzinnego domu. Pomysłodawczynią, scenarzystką i reżyserką produkcji jest Sally Wainwright. Kiedy premiera serialu "Gentleman Jack"? Sprawdźcie szczegóły emisji!

03.04.2019Gentleman Jack

"Zwyczajna dziewczyna". Gemma Arterton, czyli dziewczyna (nad)zwyczajna [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ma talent, ambicję i wdzięk. Nie boi się wyzwań. Do roli jest w stanie wyrzeźbić sylwetkę, choć, jak sama podkreśla, nie lubi siłowni i ćwiczeń. Potrafi też w kilka miesięcy perfekcyjnie nauczyć się języka obcego. Głośno mówi o prawach kobiet i o problemach w Hollywood. Gemma Arterton, którą obecnie możemy podziwiać w komedii „Zwyczajna dziewczyna”, jest zdecydowanie w najlepszym momencie swojej kariery.

02.06.2017Zwyczajna dziewczyna

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×