"Doktor Quinn". Jak wyglądają bohaterowie serialu po latach [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Doktor Quinn" to kultowy serial lat 90. opowiadający o losach młodej lekarki żyjącej na Dzikim Zachodzie. Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie tego serialu.

Multimedia

"Doktor Quinn" powróciła do telewizji. Serial można obecnie oglądać w TVP1 od poniedziałku do piątku o godz. 10:35. To doskonała okazja, aby sprawdzić, jak wyglądają bohaterowie serialu po latach.

"Doktor Quinn" emitowany był w latach 90. i był jednym z hitowych seriali w tamtym czasie. Główną bohaterką jest młoda lekarka (Jane Seymour), która otwiera swój gabinet w małym miasteczku Colorado Springs na Dzikim Zachodzie. Mieszkańcy są zaskoczeni, że lekarzem jest kobieta, dlatego Quinn musi zdobyć zaufanie i sympatię ludzi.

Kultowy serial powraca na antenę TVP! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu poruszane były tematy społeczne, np. alkoholizm, narkotyki, rasizm, równouprawnienie, tolerancja. Choć zdecydowanie dominują w nim postacie i wydarzenia fikcyjne, pojawiają się też te autentyczne lub wyraźnie do nich nawiązujące.

Aktorzy grający w "Doktor Quinn" po za kończeniu serialu nie występowali w większych produkcjach. Można było ich zobaczyć w filmach telewizyjnych lub jako bohaterów drugiego lub trzeciego planu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • M (gość)

    Serial jest świetny..nigdy sie nie znudzi. Super ze tvp1 emituje odcinki

    22.02.2018 11:03
  • Mi go. Bx (gość)

    Y

    24.04.2017 18:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×