"Doktor Who". Gillian Anderson w kultowym serialu? Ncuti Gatwa ma pomysł, kogo mogłaby zagrać

Gillian Anderson to jedna z najpopularniejszych i najzdolniejszych amerykańskich aktorek. Gwiazda ma na swoim koncie role w głośnych i cenionych produkcjach. Nic wiec dziwnego, że aktorzy marzą o spotkaniu z nią na planie. Jednym z nich jest Ncuti Gatwa, który wyznał, że chciałby, aby Anderson dołączyła do obsady serialu "Doktor Who”. Co ciekawe, ma nawet pomysł, kogo mogłaby zagrać.

Multimedia

Gillian Anderson w obsadzie "Doktorze Who"?

W jednym z ostatnich wywiadów, Ncuti Gatwa wyznał, że marzy mu się spotkanie na planie serialu "Doktor Who" z Gillian Anderson. Aktorzy mieli okazje zagrać razem w głośnej produkcji Netflixa "Sex Education". Póki co nic nie wskazuje na to, że jego życzenie się spełni, jednak aktor nie ukrywa, że ma nawet pomysł, w kogo mogłaby się wcielić Anderson. Gatwa chciałby, aby Andrson zagrała jego przeciwniczkę.

Chciałbym zagrać ponownie obok Gillian [Anderson]. Chciałbym, żeby Gillian przyszła i została niesamowitym złym. Chciałbym stoczyć walkę z Gillian! To byłoby spełnienie marzeń – powiedział Ncuti Gatwa w wywiadzie dla Radio Times.

Nie żyje gwiazda seriali. Mona Hammond zmarła w wieku 91 latZobacz więcej

Gillian Anderson – gdzie zagrała?

Aktorka ma na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i serialowych. Popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Z Archiwum X", gdzie wcielała się w postać agentki specjalnej Dany Scully. Produkcja okazała się ogromnym sukcesem, a występujący aktorzy zyskali sławę i sympatię widzów. Aktorka długo była utożsamiana z graną przez siebie postacią, jednak w swoim dorobku ma również inne znaczące role. Anderson zagrała m.in. w głośnej produkcji Netflixa "The Crown", gdzie wcieliła się w postać Margaret Thatcher oraz w "Sex Education", gdzie zagrała doktor Jean Milburn. Głośno było także o kreacji inspektor Stelli Gibson w serialu The Fall.

Zobacz galerię

Nie żyje gwiazda serialu. Konrad Łatacha zmarł w wieku 65 latZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×