dokument o rekinach

Przeczytaj także:

"Niezwykłe wyspy tropikalne". Trzy wyspy, trzy światy, to samo zagrożenie. Czy ocalimy rajskie piękno?

Trzy wyjątkowe wyspy: Madagaskar, Borneo, Hawaje. Każda stanowi zamknięty ekosystem, odcięty od lądu, bogaty w niezwykłe gatunki i niesamowitą kulturę. Wyspy te są jednymi z najbardziej podatnych na zmiany klimatu miejsc na Ziemi i stanowią swoisty wyznacznik stanu zdrowia naszej planety. Zobaczcie serię BBC Earth "Niezwykłe wyspy tropikalne", która wnikliwie bada przyrodę, historię i kulturę tych wyjątkowych miejsc.

13.01.2020Niezwykłe wyspy tropikalne

"Arcytrudna misja: dzikie Galapagos". Sekrety podwodnego królestwa rekinów [ZDJĘCIA]

960 kilometrów od wybrzeży Ekwadoru leży łańcuch wysp nieskalanych działalnością człowieka przez miliony lat. Rozsławione przez Karola Darwina, wyspy Galapagos są ostoją dla wielu niezwykłych gatunków zwierząt. Zobaczymy tu ogromne ławice rekinów młotów, lwy morskie, a także stworzenia, które na pierwszy rzut oka zupełnie nie pasują do tego miejsca. Badacze National Geographic wyruszają w podróż przez bajeczny archipelag, by dotrzeć tam, gdzie do tej pory było niewielu.

22.02.2017Arcytrudna misja: dzikie Galapagos

Serialis 2016. "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą". Wyższy poziom abstrakcji [RECENZJA]

Seria „Rekinado” (org. „Sharknado”) to fenomen popkulturowy. Filmy sygnowane pieczęcią słynnego studia The Asylum oraz telewizji SyFy (niektórzy pewnie uznają, że to bardzo trafna nazwa) są tak złe oraz głupie, że aż śmieszne. W dodatku w takim wydaniu, jak na festiwalu Serialis 2016, gdzie „Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą” było czytane na żywo przez Tomasza Knapika, zapewniają sporą dawkę rozrywki!

30.08.2016Serialis 2016

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×