dokument o tadeuszu konwickim

Przeczytaj także:

"Bo we mnie jest seks". Maria Dębska błyszczała na premierze filmu o Kalinie Jędrusik. Kto jeszcze się pojawił? Grażyna Torbicka, Natalia Kukulska, Karolina Pajączkowska i inni

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Bo we mnie jest seks” z udziałem gwiazd. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia. Do regularnej dystrybucji film trafi 19 listopada, ale na pokazach przedpremierowych w całej Polsce będzie można go obejrzeć już tydzień wcześniej.

05.11.2021Bo we mnie jest seks

Orły 2020. Maja Komorowska z Orłem za Osiągnięcia Życia. Kiedy i gdzie oglądać 22. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych?

W środę (26.02) odbyło się spotkanie z Nominowanymi 22. Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Poznaliśmy również pierwszego laureata tegorocznej edycji Orłów - Nagrody za Osiągnięcia Życia. Otrzymała ją Maja Komorowska, która odbierze swoją statuetkę podczas uroczystej gali 22. Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Ceremonia odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 2 marca o godzinie 20.00 w Teatrze Polskim w Warszawie. Bezpośrednią transmisję z gali przeprowadzi CANAL + w paśmie niekodowanym.

26.02.2020Orły 2020

"Pegaz". Telewizja Polska cenzuruje program? Dyskusja o nowym spektaklu Przemysława Wojcieszka zbyt mocna dla TVP?

"Pegaz", magazyn kulturalny nadawany przez TVP 1, w środę 6 kwietnia z niewiadomych przyczyn nie został wyemitowany. Telewizja tłumaczy, że przyczyną były problemy techniczne, ale jako, że głównym tematem wydania miał być kontrowersyjny spektakl Przemysława Wojcieszka pt. "Hymn narodowy", to twórcy widowiska nie mają wątpliwości - spotkała ich cenzura. Zamiast programu "Pegaz" tego dnia wyemitowano dyskusję o imigrantach.

08.04.2016Pegaz

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×