dokument

"Oko w oko z potworami". Ekstremalne, wędkarskie przygody w najbardziej odległych zakątkach świata! Nowy program na Polsat Viasat Explore

Cyril Chauquet, ekstremalny wędkarz, zabiera widzów na pełną wrażeń misję w poszukiwaniu kolosalnych i niebezpiecznych podwodnych stworzeń w najodleglejszych zakątkach naszej planety. W serialu „Oko w oko z potworami”, którego premiera odbędzie się na kanale Polsat Viasat Explore 18 czerwca o godzinie 20:00, podróżuje przez rojącą się od rekinów Florydę, aż po surową brazylijską Amazonię, poznając okrucieństwo aligatora, walcząc gołymi rękami z ogromnymi sumami i tocząc bitwy z olbrzymimi meksykańskimi żaglicami.

18.06.2022Oko w oko z potworami

"Johnny Depp kontra Amber Heard". Piorą brudy na oczach całego świata! Kulisy najgłośniejszego rozwodu w Hollywood już w Playerze i TVN24 GO!

Johnny Depp i Amber Heard to para, o której dziś mówią wszyscy. Pod obstrzałem kamer oraz obiektywów fotoreporterów na oczach milionów widzów toczy się najgłośniejsza batalia rozwodowa ostatnich lat. Pojawiające się oskarżenia są coraz bardziej szokujące, a każda ze stron robi wszystko, żeby udowodnić swoją rację. Gdzie jednak leży prawda? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić dwuczęściowy dokument pod marką discovery+ Originals „Johnny Depp kontra Amber Heard”. Produkcja jest już dostępna w Playerze i TVN24 GO.

30.05.2022Johnny Depp kontra Amber Heard

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×