dokument

"Najdziwniejsze przedmioty". Niesamowite znaleziska widziane współczesnym okiem! Jakie historie mogą opowiedzieć nam najdziwniejsze przedmioty?

„Najdziwniejsze przedmioty” to dziesięcioodcinkowy serial, który zadebiutuje na antenie Polsat Viasat History 19 kwietnia o 20:00. Program za pomocą niespotykanej dotąd techniki bada tajemnicze, często dziwaczne skarby przechowywane w muzeach, laboratoriach i magazynach. Zobaczcie, czego się spodziewać!

19.04.2021Najdziwniejsze przedmioty

"Kto wrobił Britney Spears?". Głośny dokument o Britney Spears na antenie CANAL+ Premium! Kiedy premiera?

Jak to możliwe, że jedna z największych i najważniejszych gwiazd muzyki popularnej końcówki XX wieku, która zarobiła miliony dolarów, ma dziś czterdzieści lat i dwóch nastoletnich synów, od lat znajduje się pod kuratelą swojego ojca pozbawiona praw do decydowania o samej sobie? Sprawdźcie szczegóły filmu "Kto wrobił Britney Spears?"!

04.04.2021Kto wrobił Britney Spears?

"Sanatorium miłości 2". Iwona i Gerard wystąpili w filmie dokumentalnym zdobywcy Oscara! Zakochanych seniorów pozna cały świat!

Iwona i Gerard z programu "Sanatorium miłości 2" właśnie zyskali... rozpoznawalność na całym świecie! Zakochana para z randkowego programu TVP uznała, że przygoda z telewizją to zdecydowanie coś, co ich kręci, dlatego... wystąpili w filmie dokumentalnym reżysera nagrodzonego Oscarem! Film "Dzień z życia 2020" można znaleźć w sieci.

20.03.2021Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×