"Dolina Bogów". Bérénice Marlohe w Polsce. Dziewczyna Bonda przyleciała do Polski promować nowy film!

Podczas gdyńskiego festiwalu filmowego, 18 września, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w konkursie głównym film pod tytułem DOLINA BOGÓW w reżyserii Lecha Majewskiego (Ogród Rozkoszy Ziemskich, Młyn i Krzyż). Główną rolę kobiecą zagrała w nim francuska aktorka Bérénice Marlohe, którą widzowie pamiętają do tej pory jako piękność przy boku Jamesa Bonda w „Skyfall”.

Multimedia

Bérénice Marlohe w Polsce

Piękna aktorka przyleciała do Warszawy na specjalną sesję zdjęciową promującą film, którego kinową premierę przewidziano na początek 2020 roku. Wraz z ekipą filmową "Doliny Bogów", weźmie udział w konferencji prasowej podczas 44. FPFF w Gdyni, dotyczącej polsko-amerykańskiej produkcji.

Bérénice Marlohe będzie także gościem na uroczystym pokazie filmu. W najnowszej produkcji Lecha Majewskiego aktorka partneruje innym słynnym gwiazdom Hollywood jak John Malkovich czy Josh Hartnett. W scenach Doliny Bogów występowała między innymi w kreacjach haute couture znanej polskiej projektantki Ewy Minge.

Dziewczyny agenta 007. Która z nich jest najseksowniejsza? [RANKING]Zobacz więcej

"Dolina Bogów" - o czym jest film?

Historia toczy się w niedalekiej przyszłości, splatając ze sobą kilka wątków. Pierwszy z nich oparty jest na legendzie Indian Navajo o bogach ukrytych w skałach Valley of the Gods. Drugi jest opowieścią o życiu najbogatszego człowieka na świecie, Wesa Taurosa, granego przez Johna Malkovicha (Być jak John Malkovich, Sin City, Tajne przez poufne). Bogacz ukrywa się przed światem, rzadko pokazując się publicznie. Trzeci wątek przedstawia historię Johna Ecasa, pisarza, który pracuje jako copywriter w firmie Taurosa – w tej roli zobaczymy Josha Hartnetta (Pearl Harbour, Helikopter w ogniu). Obydwaj bohaterowie próbują odnaleźć spokój po traumatycznych przeżyciach osobistych. John zaczyna pisać biografię swego szefa i przyjmuje zaproszenie do jego posiadłości. W tym czasie firma Taurosa wykupuje Dolinę Bogów, aby eksploatować rudę uranu na świętej ziemi Indian. Spokój przodków i bogów Navajo zostaje zburzony, a czerwone skały rodzą mściciela…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×