dom grozy

"Dom grozy". Fascynujący, wypełniony mrokiem serial z Evą Green w roli głównej już w maju na CBS Europa! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Anglia, 1891 r. Spirytystka Vanessa Ives, słynny podróżnik Malcolm Murray, dociekliwy doktor Frankenstein i strzelec wyborowy Ethan Chandler przeszukują brudne zaułki Londynu. Nietypowa grupa usiłuje odnaleźć córkę Murraya, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Jej ojciec jest przekonany, że za jej zniknięcie odpowiedzialne są nadprzyrodzone moce… Na 1. sezon porywającego, wielokrotnie nagradzanego serialu kanał CBS Europa zaprasza od 5 maja, w każdy piątek od 21:00 (po dwa odcinki). 2. sezon na CBS Europa już w czerwcu.

08.04.2017Dom grozy

"Dom grozy". Trzeci sezon od 2 maja w HBO GO. Premiera na antenie HBO3 w czerwcu [WIDEO+ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 2 maja – dzień po amerykańskiej premierze – w HBO GO pojawi się pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". W rolach głównych występują Eva Green, Josh Hartnett i Timothy Dalton. Kolejne odcinki będą udostępniane w HBO GO co tydzień w poniedziałki. Premiera trzeciego sezonu na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca o godz. 22.00.

29.04.2016Dom grozy

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×