"Dom marzeń" 2. sezon, odcinek 10. Prace wykończeniowe i walka o FINAŁ [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 10. odcinku "Domu marzeń" odbyła się emocjonująca walka o miejsce w finale! Sprawdź, co wydarzyło się w półfinałowym epizodzie.

Multimedia

W 10. odcinku "Domu marzeń" Sylwia i Mirek postanowili podzielić się z pozostałymi parami swoimi przemyśleniami. Uczestnicy uważają, że padli ofiarą spisku. - Myślałam, że jesteśmy bliżej (...) Rozczarowałam się troszkę - powiedziała przed kamerami Sylwia. Pozostałe pary uważały, że na tym po prostu polega gra.

Atmosfera wśród uczestników stała się bardziej napięta po słowach Sylwii i Mirka. Czy to jednak skłoniło ich d jakichś przemyśleń?

W domu nadszedł czas na prace wykończeniowe: malowanie, układanie płytek. Dom z każdym dniem piękniał w oczach.

Emocje biorą górę nad rozsądkiem. Pakt zwyciężył! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiesiek zaproponował panom wyjątkową konkurencję, w której mogli wygrać wymarzony prezent dla swoich pań: Klaudia mogła pojechać obejrzeć suknie ślubne, Marta mogła zadzwonić do mamy, a Asia mogła pojeździć na motorze. Ten z panów, który najszybciej ułożył cały pion kafelków, tego żona wygrywała. Najszybszy był Damian.

Przyszedł czas na eliminacje. Na kolacji pojawiły się pary, które do tej pory pożegnały się z programem. Uczestnicy walczący o finał, ugościli ich. Oczywiście nie obyło się bez dużych emocji.

Każda z trzech par miała przez trzy minuty namówić swoich gości do głosowania właśnie na nich. Był to moment również konfrontacji z pozostałymi uczestnikami. Między Mirkiem a Maćkiem doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań.

Wynik głosowania poznamy w kolejnym odcinku! Kto przejdzie do finału?

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×