"Dom marzeń" 2. sezon, odcinek 11. Finałowe pary wybrane! Kto wygra Dom Marzeń? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dom o wartości 2,5 mln złotych na warszawskim Wilanowie jest już niemal gotowy. Które dwie pary będą walczyć o niego w finale "Domu marzeń"?

Multimedia

Na placu budowy Domu Marzeń spotkali się wszyscy wyeliminowani do tej pory uczestnicy. To oni mieli zdecydować, które dwie pary powalczą o wymarzony dom w finale. Na werdykt czekali: Joanna i Cezary, Marta i Damian oraz Klaudia i Maciek.

Wszyscy uczestnicy 2. edycji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sylwia i Karol zagłosowali na Klaudię i Maćka. Podobnie uczynili Monika i Dawid. Marta i Damian otrzymali głosy od Asi i Zbyszka oraz Natalii i Wojtka. Gosia i Michał oraz Agnieszka i Tomek wybrali Klaudię i Maćka. Na Asię i Czarka nie zagłosował nikt.

Na budowie zrobiło się pusto, a finałowe pary nadal nie mogą wyjść z szoku, że zaszły tak daleko. Oprócz ostatnich prac wykończeniowych w domu, zmierzyli się między sobą w konkursie: kto z nich lepiej się wzajemnie zna. Dla wygranej pary przewidziana była nagroda: pierwsza, wyjątkowa noc spędzona w sypialni Domu Marzeń. Tym razem triumfowali Klaudia i Maciek. W kuchni czekał na nich Andrzej Polan, który przygotował wyjątkową ucztę. Później Klaudia i Maciek mogli cieszyć się sobą i... wyjątkową przestrzenią nowego domu.

Obie finałowe pary zasłużyły jednak na odpoczynek. Udały się do luksusowego hotelu i spędziły wspólnie dzień. Mieli też wskazać jakie słabe i mocne strony mają ich przeciwnicy. Następnie, Klaudia i Maciek oraz Marta i Damian pojechali do swoich domów, aby w pełni przygotować się do przeprowadzki. O tym, kto wygra "Dom marzeń" zdecydują widzowie podczas głosowania na żywo. Finał już w środę, 30 sierpnia o godz. 20:55 w TVN!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Karolina (gość)

  Skoro prawie wszyscy uczestnicy programu (poza zaledwie dwoma parami) uznali, że wygrać powinni Klaudia i Maciek, to ja im wierzę. Przecież ci ludzie byli tam razem 24 godziny na dobę, wspólnie budowali ten dom, przez te trzy miesiące dobrze się poznali i doświadczyli kto jaki jest. Kto cieżko pracuje a kto się leni, kto jest pomocny a kto szuka zwady. To końcowe wybieranie par finałowych przez wszystkich uczestników jest najuczciwszą rekomendacją.

  25.05.2018 11:21
 • malgorzta i stanislaw baranscy (gość)

  chce taki dom prosze, zbudujcie

  19.03.2018 21:19
 • As (gość)

  Jaka to firma sukienki marty w finale???

  30.08.2017 23:06
 • Justyna (gość)

  Mam nadzieje, że wygraja Klaidia i Maciek trzymam kciuki za nich. 😀

  27.08.2017 11:59
 • Dora41 (gość)

  Co w tym domku kosztuje 2,5 miliona,to jest jakiś żart?

  26.08.2017 17:10
 • Rodzinq (gość)

  Szkoda że Joanna i Cezary odpadli bo to oni wygralimy.

  25.08.2017 14:12
 • bardzo mnie program dom marzeń zbulwersował miały być małżeństwa a tusię okazuje że jest inaczej..Jestem rozczarowana .Ten program powinno wygrać małżeństwo a nie konkubenci.Nie są w formalnym zwiążku.Ten program powinni wygrać małżeństwo z Rybnika. (gość)

  Bardzo mnie ten program zbulwersował miały być małżeństw a nie konkubentów .To nie formalny związek .Powinny być wybrane małżeństwa w świetle prawa a nie konkubenci..Moim zdaniem powinno wygrać ten program małżeństwo z Rybnika.

  25.08.2017 13:48
 • ania (gość)

  chcę by wygrała Marta i Damian , bo uważam że też mają szansę

  25.08.2017 07:38
 • xxxxx (gość)

  Klaudia i Maciek wygrają bo marta nie zasługuje na to. Trzymam kciuki!!

  24.08.2017 20:31
 • grażyna (gość)

  Kibicuje Klaudii i Maćkowi. Marta denerwuje mnie w każdym odcinku. Wielka królowa...

  24.08.2017 14:15
 • xyz (gość)

  Marta to takie zagubione dziecko. Bardzo młoda i nie doświadczona. Powinni wygrać Klaudia i Maciek wiedzą czego chcą. Dobrze, że odpadła Aśka i Czaruś.

  24.08.2017 07:28
 • Klaudia (gość)

  Uważam że powinni wygrać finał Klaudia i Maciek i napewno tak sie stanie.

  23.08.2017 22:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×