"Dom marzeń". Kiedy finał? Poprowadzą go Ula Chincz i Filip Chajzer! [WIDEO]

W sobotę, 27 sierpnia poznaliśmy finałowe pary "Domu marzeń". To Ula i Richard oraz Patrycja i Robert walczą o dom. Kiedy finał programu? My już wiemy!

Multimedia

Kilkanaście tygodni temu, 10 par przeniosło swoje dotychczasowe życie do kontenerów na placu budowy w Starej Wsi pod Warszawą. To właśnie tam, wspólnymi siłami, budowali swoje wymarzone "cztery kąty". Musieli sprostać wielkim wyzwaniom, bo do wzniesienia i urządzenia był dom o powierzchni aż 315 mkw!

CZYTAJ TAKŻE:

"DOM MARZEŃ" PÓŁFINAŁ. ODPADLI ALEX STĘPIEŃ I PIOTR GROMEK [WIDEO+ZDJĘCIA]
"DOM MARZEŃ". ODPADLI EWA I ROBERT GAŁATOWIE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami ostatnia wakacyjna sobota z "Domem marzeń". Do finału weszli Marzena i Richard Mitan-Abel z Zakopanego oraz Patrycja Parzych i Robert Grabowski ze Starej Wsi. To na nich można głosować za pośrednictwem sms-ów i zdecydować, kto z nich ma zamieszkać w domu, który sami wybudowali.

Do prowadzącej program Urszuli Chincz, w czasie finału dołączy Filip Chajzer. W parze poprowadzą więc ostatni odcinek, który wyemitowany będzie NA ŻYWO już w środę, 31 sierpnia o godz. 20:55 w TVN! Program jest polską adaptacją brytyjskiego formatu "Building The Dream". Zdjęcia realizowane są w Starej Wsi pod Warszawą. Przez cały czas trwania programu uczestników wspierali fachowcy, m.in. architekt Hernan Gomez oraz "złota rączka" Wiesław Skiba, który ma własny cykl w porannym programie TVN.

Komentarze

Skomentuj
 • Jvufhvuhfuhvuufhuvhf (gość)

  Hej kto wygrał..',

  20.09.2016 17:32
 • lcf (gość)

  Ula RCA (Chincz) ;-)

  31.08.2016 20:37
 • xyz (gość)

  Mnie żal ze odpadla Alex. Szkoda bo uwazam ze powinni wygrać. Patrycja to kompletne dno. Rozumiem ze sa mlodzi i chca wygrac dom na dobry początek, ale chyba mozna sie do innych odnosic z szacunkiem a nie traktowac ludzi jak szmaty! Juz wolw zeby wygrali Rochard i Marzena - przynajmniej nokomu nie ublizaki i nie cieszyli sie z nieszczescia innych...

  30.08.2016 21:02
 • Życzliwy (gość)

  Ciężkie będą mieli życie ta cała patrycja i jej "facet" po zakończeniu programu, niezależnie od jego finału. Zasłużyli sobie na takie zachowanie, jakim oni częstowali innych.

  30.08.2016 16:28
 • Gość (gość)

  Może i Marzena z Richardem dorobili się już domów i aptek, czy czego tam jeszcze w życiu,ale to nie znaczy, że nie mogą walczyć o dom, jeszcze nie umierają. Nawet jeśli chcą go wygrać dla córek, to nic nam do tego. A jeśli chodzi o drugą parę, to nie ma znaczenia, że są młodzi i dopiero zaczynają i tak dalej. Powinni mieć więcej pokory, zwłaszcza ona, brakuje jej ogłady i klasy. Tacy ludzie nie będą szczęśliwi, bo ten dom nie został zbudowany szczęściem, ale zawiścią i chciwością. Te wszystkie hejty nie są znikąd, wiadomo nie znamy ich osobiście, ale tak ich przedstawiła telewizja, więc coś w tym jest,bo inni tak źle nie wypadli.

  30.08.2016 16:26
 • Ja (gość)

  Jeśli Patrycja i ten jej przydupasek wygrają dom, to nie zaznają w nim szczęścia, bo zbyt wielu ludzi przeklęło ten dom i tę parę. Tacy jacy oni byli dla innych, inni powinni być dla nich. A ta okropna dziewucha przynosi wstyd swojej miejscowości. Wystarczy na nią spojrzeć, by widzieć, że nie wie co to klasa i kultura. Współczuje jej rodzinie i coś czuję, że nie wszyscy ludzie przyjmą ją serdecznie.

  30.08.2016 16:22
 • sdddd (gość)

  mam nadzieje,ze ta złośliwa i obłudna, pełna jadu Patrycja nie wygra!!

  30.08.2016 13:28
 • gość 2 (gość)

  A ja akurat znam parę z Zakopanego (Marzena i Richard), dwie apteki na Krupówkach, dwie wypasione chałupy. To jest dopiero obłudna kobieta, tzw. radna - rozprawy sądowe, tatuś góral i " bo wszystko się należy". Tu się trzeba uczyć pokory i mieć chociaż trochę pokory i kultury

  29.08.2016 10:15
 • Pablo (gość)

  Tak,jeśli zagłosujecie na Patrycje to Was zastrzele-to wielka obludnica i wyrafinowana gówniara.Jak chce mieć dom to niech se go sama wybuduje

  29.08.2016 01:53
 • sensej (gość)

  dom dla Polaków czyli Patrycji i Roberta

  28.08.2016 22:20
 • chlop (gość)

  niech mlodzi wygraja , beda mieli dobry start w zycie

  28.08.2016 13:35
 • gość (gość)

  Wielką niesprawiedliwością było by zwycięstwo młodszej pary uczestników. Ona wyrafinowana, obłudna, zakłamana, knująca przez cały program, specjalistka w obrażaniu innych uczestników, jednym słowem ODRZUCAJĄCA. Powinna się nauczyć pokory i szacunku.

  28.08.2016 12:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×