"Dom marzeń". Poznaj uczestników 2. edycji! Kiedy premiera w TV? [ZDJĘCIA]

W wakacje widzowie TVN będą mogli oglądać 2. edycję programu "Dom marzeń". Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

"Dom marzeń" wraca do TVN już w czerwcu! Dziesięć nowych par pojawiło się już na placu budowy, aby własnymi rękoma wybudować swój wymarzony dom. W każdym tygodniu odpadać będzie jedna z nich. W wielkim finale zostaną dwie pary, o tym, która z nich otrzyma klucz do własnoręcznie wzniesionego Domu Marzeń zdecydują widzowie!

Marzen i Richard czy Patrycja i Robert? Znamy zwycięzców! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Główną nagrodą w programie jest dom o wartości 2,5 mln złotych, wybudowany na terenie osiedla "Wilanówka" na warszawskim Wilanowie. Ciężka oraz absorbująca praca na budowie to jednak nie jedyne wyzwanie, jakie czeka na 10 par, które wezmą udział w II edycji "Domu Marzeń". Każdy z uczestników musi zdobyć nie tylko sympatię widzów, ale także innych mieszkańców placu budowy, wykazać się otwartością, pracą zespołową oraz zdolnościami organizacyjnymi. Każda para nieustannie będzie walczyć o to, aby zostać w programie jak najdłużej! Niestety, co tydzień jedna z nich, wskazana przez pozostałych, pożegna się z marzeniem o wygranej.

"Dom marzeń" ponownie prowadzi Ula Chincz, a kierownikiem budowy jest Wiesław Skiba. Na budowie pojawiać się będzie także architekt Hernan Gomez. Pierwszy odcinek 2. edycji już w środę, 14 czerwca o godz. 20:55 w TVN! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu i poznaj nowych bohaterów "Domu marzeń"!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Dorotka-dobrotka (gość)

  z tego co wiem to chyba naprawdę tam mieszkają

  14.01.2019 14:57
 • Karol (gość)

  Oby tę edycję wygrali ludzie, którzy potem będą tam mieszkać a nie jacyś Górale, czy inni ustwieni ludzie, którzy nie zostawią swoich rodzinnych stron zamieszkania, rodziny, znajomych i pracy. Niech ten dom wreszcie komuś szczęśliwie służy!

  25.05.2017 13:45
 • Dom marzeń (gość)

  Dom marzeń od 14 czerwca 2017 roku wielki finał 31 sierpnia 2017 roku nowe 12 odcinków już trwają zdjęcia do pierwszych odcinków

  24.05.2017 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×