"Dom pełen życia". O czym jest nowy komediowy miniserial Polsatu? Piotr Gąsowski w obsadzie! [ZDJĘCIA]

Już 4 listopada na antenie Telewizji Polsat wyemitowany zostanie kolejny odcinek miniserialu komediowego „Dom Pełen Życia”! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

"DOM PEŁEN ŻYCIA" - O CZYM JEST SERIAL

W tym odcinku nasi bohaterowie zmierzą się z kolejnymi domowymi wyzwaniami! Majka (Katarzyna Nejman) i Bartek (Dominik Mirecki) już wkrótce zostaną ponownie rodzicami, w związku z tym w mieszkaniu trzeba wygospodarować miejsce dla nowego członka rodziny. Jak to zrobić, gdy każdy kąt jest już zajęty?

Michał Koterski i Marcela Leszczak starsi o 25 i 50 lat! Jak będą wyglądać na starość? [DUŻO ZDJĘĆ] Zobacz więcej

Z pomocą przyjdzie, jak zwykle, niezastąpiony Pan Gienio – klasyczna „złota rączka”, w którego rolę wciela się Piotr Gąsowski. Po małej, ale jakże ułatwiającej życie zmianie w mieszkaniu będzie nowocześnie, ale przede wszystkim praktycznie! Proste rozwiązania po raz kolejny okażą się najlepsze! Stół to niezbędny element wyposażenia domu, to przy nim spotyka się cała rodzina, u naszych bohaterów zajmuje on całą kuchnię, a przecież… można inaczej!

„Dom Pełen Życia” to dziesięcioodcinkowy miniserial fabularny, w którym głównym wątkiem jest życie w domu ze wszystkim, co z tym związane: radościami, smutkami, a czasem także niesnaskami, wynikającymi z relacji między domownikami. Serial i jego bohaterowie zapraszają nas do swoich pełnych życia domów i pozwalają nam uczestniczyć w obserwowaniu i rozwiązywaniu różnych życiowych wyzwań.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×