"Dom Wybranych". Vincent, syn Andrzeja Żuławskiego, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska razem na planie nowego filmu

Vincent Żuławski, syn Andrzeja Żuławskiego i Sophie Marceau pracuje na planie filmu "Dom Wybranych" w Warszawie. W polsko-włosko-francuskiej produkcji wystąpią również: Nikodem Rozbicki, Ireneusz Czop, Małgorzata Kożuchowska i Sonia Mietelica. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

Multimedia

Vincent Żuławski to syn Andrzeja Żuławskiego i Sophie Marceau. 26-latek odwiedził niedawno Warszawę, gdzie kręcone są zdjęcia do polsko-włosko-francuskiej produkcji "Dom Wybranych". Vincent gra w nim młodego aktora, Brunona Braka.

Zobacz zdjęcia z planu filmu "Dom wybranych".

Zobacz galerię

O czym jest film "Dom Wybranych"?

Telewizja VTV przygotowuje flagowy reality show "Dom wybranych". Dzięki losom trzech bohaterów: szefa programowego, prezentera oraz młodego dziennikarza Telewizji ABC możemy zajrzeć do bezwzględnego świata telewizji, kapryśnych karier, zdrad i upokorzeń. Świata, którym rządzi zza kulis idealistyczny guru Samuel Brak, który właśnie zniknął zapoczątkowując walkę o zajęcie po nim miejsca.

W trakcie nagrania reality show „Dom wybranych” zostaje zamordowana Ada Perz (Sonia Mietielica), prowadząca ten program wspólnie z Bruno Brakiem (Vincent Zuławski), młodym aktorem. W budynku, będącym miejscem akcji „Domu”, komisarz Nowak (Jan Frycz) przepytuje trzech mężczyzn, którzy byli związani z Perz. W ich „zeznaniach” odsłania się historia „Domu wybranych”, losy bohaterów, portret środowiska, Pierwszy to Lacki (Szymon Mysłakowski), którego Ada była kochanką, „kultowy dziennikarz”. Pewnego dnia Ada porzuca go. Lacki wpada w rozpacz. Dwa ostatnie odcinki jego kultowego talk show są katastrofą. Dyrektor telewizji VTV Arski (Irek Czop) usuwa go z telewizji. Drugi to Ewry (Nikodem Rozbicki), dziennikarz „Słowa”, kochanek starszej o 20 lat kobiety Molki (Małgorzata Kożuchowska), gwiazdy VTV, który porzuca ją dla Ady. Ada, wiążąc się z nim, odchodzi od Bruno Braka (był także jej partnerem życiowym), syna filozofa Samuela Braka, który zniknął w tajemniczych okolicznościach, o którym Ewry pisze cykl artykułów. Trzecim jest Arski, który zatrudnił Adę na scenie za namową Samuela Braka (Marcin Kwaśny). Arski poznał Samuela na studiach filozoficznych. Samuel zdominował Arskiego nie tylko intelektualnie, w dobrym i złym. Życiową traumę Arski łagodzi poczuciem władzy, jakie dają mu jego stanowisko i rola społeczna. Inne spojrzenie na życie proponuje mu jego siostra Magda, która przeżywa nawrócenie po śmierci swojej córki. Przesłuchanie Arskiego zostaje przerwane. Do zabójstwa Ady przyznaje się jeden z finalistów „Domu”, ex ksiądz Henryk (Sylwester Piechura). Arski nie wierzy w jego sprawstwo. Nie wierzy w nie też komisarz, ale nieoficjalnie. Arski zostaje zwolniony ze stanowiska przez właściciela VTV.

"Dom Wybranych" obsada

Vincent Żuławski (po raz pierwszy na ekranie) gra syna Samuela Braka. Chłopak ma powierzchowne relacje ze wszystkim. Jest mu nie tylko obojętny ojciec, dziadkowie, Arski, także aktorstwo, telewizja i majątek. Małgorzata Kożuchowska wciela się w postać Natalii, gwiazdy telewizyjnej, której po piętach depczą młode koleżanki, pragnące zająć jej miejsce.

Ireneusz Czop to filmowy Arski- potężny manager w telewizji, chce imponować swoją siłą i pozycją. Nikodem Rozbicki zagra uzdolnionego młodego i ambitnego dziennikarza. Sonia Mietielica wciela się w Adę - to jej śmierć w reality show uruchamia zagadkę kryminalną w filmie.

Jan Frycz zagra komisarz Nowaka, a Szymon Mysłakowski Lackiego - młodego dziennikarza z prowincji, który marzy o karierze w telewizji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×