"Dom z papieru 3". Berlin i Profesor znowu razem? Jest nagranie z planu serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Berlin jednak żyje? W sieci pojawiło się nagranie, które może pochodzić z planu 3. sezonu „Domu z papieru”. Widzimy na nim aktorów: Álvaro Morte i Pedro Alonso, czyli serialowego Profesora i Berlina. Jak interpretować to wideo?

Multimedia

Od finału 2. części "Domu z papieru" nie milkną spekulacje na temat dalszych losów Berlina (Pedro Alonso). W finale sezonu zobaczyliśmy jego śmierć, ale wiele wskazuje, że Berlin mógł przeżył strzelaninę. Serialowy pseudonim Pedro Alonso pojawił się w pierwszym materiale promocyjnym 3. sezonu "Domu z papieru", w którym obsada spotkała się na pierwszym czytaniu scenariusza.

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które może pochodzić z planu nowych odcinków hiszpańskiego hitu Netflixa. Wideo nagrane najprawdopodobniej przez fana produkcji przedstawia aktorów: Álvaro Morte i Pedro Alonso, czyli serialowego Profesora i Berlina. Panowie spotykają się na ulicy i czule witają. Wciąż nie możemy mieć jednak pewności, że Berlin przeżył finał 2. części "Domu z papieru" i pojawi się w nowych odcinkach. Część internautów sugeruje, że w serialu zobaczymy jednak retrospekcje, czyli sceny z przeszłości bohaterów.

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków hiszpańskiego hitu Netflixa! Nowi ludzie w ekipie Profesora! Berlin wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że zdjęcia do 3. sezonu "Domu z papieru" ruszyłī 25 października 2018 roku. Jak wynika ze zdjęć publikowanych przez gwiazdy serialu Netflixa, ekipa pracuje nad nowymi odcinkami nie tylko w Hiszpanii.

Zaczęliśmy już kręcić, byliśmy ponad dwa tygodnie w południowo-wschodniej Azji, tam zaczęliśmy, a pójdziemy jeszcze do innych miejsc, których teraz nie mogę ujawnić - opowiadał w jednym z wywiadów Álvaro Morte.

W nowym sezonie "Domu z papieru" na pewno pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez).

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×