"Dom z papieru 3" nie tylko w Hiszpanii! Akcja będzie rozgrywać się w różnych częściach świata! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Dom z papieru", czyli jeden z najpopularniejszych, nieanglojęzyczny seriali na Netflix doczeka się kontynuacji. Aktorzy już pracują nad nowymi odcinkami, a wszystko wskazuje na to, że 3. sezon "La Casa de Papel" powstaje w różnych częściach świata. jak potoczy się historia uwielbianych przez miliony widzów przestępców?

Multimedia

Trzeci sezon "Domu z papieru" jest już w produkcji i wygląda na to, że powstaje już nie tylko w Hiszpanii. Jak wynika ze zdjęć publikowanych przez gwiazdy serialu Netflixa, ekipa przebywała w ostatnim czasie w Tajlandii.

Zaczęliśmy już kręcić, byliśmy ponad dwa tygodnie w południowo-wschodniej Azji, tam zaczęliśmy, a pójdziemy jeszcze do innych miejsc, których teraz nie mogę ujawnić - opowiadał w jednym z wywiadów Álvaro Morte.

W nowym sezonie "Domu z papieru" znów pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez). W jednym z materiałów promocyjnych pojawia się także Berlin (Pedro Alonso), który zginął pod koniec drugiej części "Domu z papieru". Szczegóły jego ewentualnego powrotu nie są na razie znane.

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków hiszpańskiego hitu Netflixa! Nowi ludzie w ekipie Profesora! Berlin wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jaki będzie 3. sezon "Domu z papieru" i czy serialowy Profesor widzi sens kontynuacji tej zamkniętej już historii?

Kiedy poinformowano nas, że powstanie trzeci sezon "La Casa de Papel", chyba wszyscy zastanawialiśmy się, w jakim stopniu jest to dobry pomysł. Oczywiście byliśmy gotowi zrobić to jeszcze raz, ale jednocześnie wiedzieliśmy, że pierwsze dwa sezony zostały tak dobrze zamknięte, że baliśmy dokąd to teraz zmierza. Ponowne otwarcie może w końcu przynieść efekt przeciwny do zamierzonego. Bez ujawnienia szczegółów powiem tylko, że po przeczytaniu scenariuszy wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi - zdradził w jednym z wywiadów serialowy Profesor.

Za produkcję serialu "Dom z papieru" odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił też niedawno nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu - Álexem Piną. Premiera 3. części "Domu z papieru" odbędzie się w 2019 roku. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia nowych aktorów, a poniżej wideo zapowiadające "Dom z papieru 3".

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
 • Spagnolo (gość)

  A poza wszystkim to słowo ma odpowiednik w języku polskim i ioznacza PUŁKOWNIKA! Dramat!

  06.03.2019 15:35
 • Spagnolo (gość)

  KOLONEL, nie koroner, nieuki!

  06.03.2019 15:33
 • TAK (gość)

  TE ZDJECIA TO JE***Y CLICKBAIT

  25.02.2019 11:14
 • Ja (gość)

  Berlin będzie w 3 części. Zobacz na koniec zwiastunu.

  20.02.2019 21:04
 • Obj (gość)

  Poza tym nie było dwóch sezonów tylko jeden. Netflix sobie jeden sezon na dwie części podzielił, wiec profesor coś tu kręci :)

  30.01.2019 16:00
 • madman99

  super, obok Breaking Bad to najlepszy serial jaki widziałem, szkoda tylko że nie będzie Berlina wg mnie to najlepszy aktor z całego serialu.

  24.01.2019 11:28
 • DOM (gość)

  SO.

  15.01.2019 16:18
 • masakra (gość)

  jaki koroner Prieto?Oo litosci pulkownik Prieto. coronel=pulkownik osoba to piszaca w ogole widziala ten serial?

  30.12.2018 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×