"Dom z papieru 3". Polska skarbówka będzie ścigać Profesora? Zobaczcie, jak Alvaro Morte bajeruje urzędniczkę!

Jedno jest pewne - polski odział Netflixa świetnie reklamuje swoje serialowe nowości. Na chwilę przed premierą 3. cześć "Domu z papieru" w sieci pojawiło się zabawne wideo z Profesorem, który próbuje zbajerować panią z urzędu skarbowego. Zobaczcie, jak wyszło!

Multimedia

Trzecia odsłona serialu "Dom z papieru" już w piątek, 19 lipca trafi na Netflix. Polski odział serwisu zaprezentował z tej okazji specjalną zapowiedź serialu z Profesorem w roli głównej. Wygląda na to, że nasza rodzima skarbówka dobrała mu się do skóry i będzie ścigać za zwłokę z wpłatą podatku dochodowego za miniony rok.

Oceniamy nowe odcinki "Domu z papieru"! Szału jednak nie ma. Niczego nie urywa... Zobacz więcej

Zobaczcie, jak Alvaro Morte bajeruje panią z urzędu skarbowego. Profesor próbuje na niej dokładnie tych samych sztuczek, co z Raquel Murillo w pierwszych odsłonach "Domu z papieru".

Przypominamy, że wcześniej z Netflixem współpracowali m.in. Monika Brodka, która zachęcała do oglądania "Stranger Things" i Mirosław Zbrojewicz, który reklamował kolorowe "Opowieści z San Francisco". Współpracę z Netflixem nawiązał również piłkarz Krzysztof Piątek, który wystąpił w zapowiedzi 3. części "Domu z papieru". W 2018 roku serial "Orange Is the New Black" promowała Magda Gessler, a do promocji 3. sezonu "Narcos" polski oddział serwisu zaprosił rapera Pezeta.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×