"Dom z papieru 3". Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków hiszpańskiego hitu Netflixa! Nowi ludzie w ekipie Profesora! Berlin wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]

25 października 2018 roku ruszyły zdjęcia do 3. części hiszpańskiego hitu Netflixa "Dom z papieru"! Wiadomo, że do gangu Profesora dołączą nowe osoby. Powiększy się nie tylko ekipa, ale również stawka!

Multimedia

"Dom z papieru 3" - co wydarzy się w nowych odcinkach?

"Dom z papieru" w krótkim czasie zyskał ogromną popularność i jest jednym z najchętniej oglądanych nieanglojęzyczny seriali na Netflix. Produkcja, w której ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy doczekała się dwóch sezonów, a 25 października ruszyły zdjęcia do 3. części. Netflix udostępnił dziś pierwsze materiały promocyjne serialu 3. sezonu "Domu z papieru".

W materiale wideo widzimy znane już z poprzednich sezonów twarze, które spotykają się by wspólnie po raz pierwszy zapoznać się ze scenariuszem. Dołączą do nich nowi członkowie obsady: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier).

TOP15 hiszpańskich seriali. Co oglądać, jeśli lubisz "Dom z papieru"? [GALERIA]Zobacz więcej

W nowym sezonie znów pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez) oraz twórca serialu Álex Pina i reżyser Jesús Colmenar.

W materiale pojawia się także Berlin (Pedro Alonso), który zginął pod koniec drugiej części "Domu z papieru". Jego obecność może jednak rodzić spekulacje, co do prawdziwego losu bohatera.

6 powodów, by obejrzeć "Elite". Hiszpański serial o bogatych nastolatkach nową obsesją fanów "Plotkary"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił też niedawno nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu - Álexem Piną. Premiera 3. części "Domu z papieru" odbędzie się w 2019 roku. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia nowych aktorów, a poniżej wideo zapowiadające "Dom z papieru 3".

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×