"Dom z papieru 4". Tragiczna śmierć bohaterki wstrząsnęła widzami. Niektórzy liczą, że wróci w 5. sezonie

Czwarty sezon "Domu z papieru" przyniósł śmierć ulubienicy widzów. Niektórzy fani serialu Netflixa wciąż nie mogą pogodzić się z jej odejściem i liczą, że "szefowa" powróci w kolejnym sezonie. Czy tak się stanie i Nairobi pojawi się w 5. sezonie "La Casa de Papel"?

Multimedia

Nairobi wróci w 5. sezonie "Domu z papieru"?

Siłą serialu "Dom z papieru" są z pewnością zaskakujące zwroty akcji, po których widzowie długo nie mogą się pozbierać. Tak było, chociażby w przypadku śmierci Berlina (Pedro Alonso) w 2. sezonie "La Casa de Papel", która odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Wykorzystali to twórcy serialu, którzy postanowili dalej opowiadać jego historię, choć już w formie retrospekcji. Berlin pozostał dzięki temu integralną częścią serialu i pomysłodawcą kolejnego wielkiego napadu.

Powstanie spin-off hitowego serialu Netflixa? Jest pomysł na kontynuację! Zobacz więcej

W 4. sezonie "Domu z papieru" zginęła za to Nairobi (Alba Flores). Hiszpańska aktorka zjednała sobie ogromną sympatię widzów, którzy nadal nie mogą pogodzić się z jej odejściem z serialu. Część z nich wierzy, że "szefowa" powróci w nowych odcinkach "La Casa de Papel".

To była jedna z moich ulubionych postaci. Wprowadzała taki "luz, swobodę" w to co się tam działo. Wydaje mi się, że mimo twardego charakteru była takim "promyczkiem" i wprowadzała pozytywną atmosferę nawet w beznadziejnych sytuacjach. Definitywnie będzie mi jej brakować

Dla niej głównie oglądałam ten serial! Wątpię żebym do niego wróciła w 5 sezonie...

Nie wierzyłam w to co się stało. Chciałam żeby do niej podbiegli wzięli ja na nosze i uratowali Dlaczego!

Bez niej ten serial już nigdy nie będzie taki sam. Mam nadzieję, że wróci jak Berlin w kolejnym sezonie!

Czy 5. sezon jeszcze powstanie? Prognozy nie są optymistyczneZobacz więcej

Na forach internetowych mnożą się spekulacje na temat powrotu Nairobi w 5. sezonie "Domu z papieru". Czy twórcy "Domu z papieru" powinni powtórzyć schemat, który sprawdził się w przypadku Berlina? Daj znać w komentarzu, co myślisz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Ja myślę że Nairobi powinna wrócić ten serial już nie będzie najlepszy bez Nairobi oni powinni ją uratować ja cały czas płaczę bo nie mogę się pogodzić z jej śmiercią jeśli ona nie wróci to nie wiem czy będę dalej oglądała ten serial

    03.06.2020 11:23
  • Julia (gość)

    Po co to czytacie skoro jeszcze nie obejrzeliście serialu ?

    02.05.2020 09:43
  • Ważne (gość)

    Nie wiem czy wiecie ale na netflixie jest film dom z papieru globalny fenomen i tam mówią że scenarzyści wszystko wymyślają na bieżąco a aktorzy swoje kwestje dostają czasem nawet 3 dni przed zdjęciami więc tak naprawdę to najrobi moze być w 5 sezonie ale póki co to go nie nagrywają ponieważ jest epidemia a w Hiszpanii jest tragicznie Patrząc na to z 2 strony to Berlin był pomysłodawcą napadu na bank w Hiszpanii więc było go dużo w 3 i 4 sezonie ale i tak uważam że Nairobi jako uwielbiana postać będzie w 5 sezonie bo inaczej dom z papieru mógłby stracić nawet około 15 milionów widzów to są osoby które bez Nairobi nie chcą oglądać tego filmu ja należę do tych osub

    25.04.2020 18:57
  • Wazbe (gość)

    Nie wiem czy wiecie ale na netflixie jest film dom z papieru globalny fenomen i tam mówią że scenarzyści wszystko wymyślają na bieżąco a aktorzy swoje kwestje dostają czasem nawet 3 dni przed zdjęciami więc tak naprawdę to najrobi moze być w 5 sezonie ale póki co to go nie nagrywają ponieważ jest epidemia a w Hiszpanii jest tragicznie Patrząc na to z 2 strony to Berlin był pomysłodawcą napadu na bank w Hiszpanii więc było go dużo w 3 i 4 sezonie ale i tak uważam że Nairobi jako uwielbiana postać będzie w 5 sezonie bo inaczej dom z papieru mógłby stracić nawet około 15 milionów widzów to są osoby które bez Nairobi nie chcą oglądać tego filmu ja należę do tych osub

    25.04.2020 18:57
  • Londyn (gość)

    Pierwszy sezon trochę nudny, ale pod koniec akcja zaczęła się rozkręcać. Drugi sezon rewelacja. I na tym powinni poprzestać jeśli chcieli zostać zapamiętani na długo. Trzeci sezon to masa dziwnych, niewytłumaczalnych sytuacji - powie mi ktoś po co bandyci zatrzymują Arturito, który w poprzednim napadzie buntował zakładników? Dlaczego po prostu nie otworzyli drzwi i nie wywalili go na zbity pysk? Do grona partaczących robotę oprócz Tokio (która broni się zdecydowanie w 3 sezonie) i Rio dołącza Lizbona, która daje się złapać zamiast dogadać się z tym wieśniakiem i zamknąc w skrzyni babkę, która nie chciała iść na układ. Postać odwróconego policjanta też taka sobie. Powinien bardziej uważać, w namiocie cały czas był na celowniku Sierry. Co do Sierry: nie wiem kto wpadł na pomysł żeby akcją kierowała kobieta w zaawansowanej ciąży, która hasa jak łania na polanie? No absurd. I do tego te infantyle lizaki i gumy w gębie. Gdyby nie końcowa scena to pomyślałąbym, że ktoś ją zatrudnił z litości żeby sobie dorobiła. Najlepszy smaczek na koniec: profesor wszechwiedzący, który ma niezabezpieczone drzwi do własnej bazy i daje się podejść jak dziecko. Czy w 5 sezonie odbierze poród inspektor Sierry? A może razem będą wychowywać dziecko? Na masę niedociagnięć jest tylko jedno wytłumaczenie - ten plan nie był profesora. Powstał dzięki szalonemu i ekscentrycznemu Berlinowi, który zapewne poradziłby sobie w wielu niespodziewanych sytuacjach. Niemniej jednak kilku bezsensownych akcji można było uniknąć. Najbardziej szkoda Nairobi - trumna z napisami od pracowników to najbardziej wzruszający moment i piękny hołd. Podsumowując: pierwsze dwie części 10/10, trzecia 5/10, czwarta 7/10.

    24.04.2020 09:18
  • Justyna (gość)

    Dzieki za spoiler wy paskudne gnidy

    21.04.2020 13:57
  • Kuba (gość)

    Ja uważam że nie wróci

    21.04.2020 10:47
  • Dom (gość)

    Nie no po strzale w lep ma wrócić ? Xd padam hehe Z Berlinem może by to przeszło, też mi go brakuje. Rewelacyjnie grał. Szkoda że Tokyo włosy zmieniła

    21.04.2020 00:06
  • Weź_pomyśl (gość)

    Cisza spoilerów trwa przeważnie tydzień. Tak więc jest ponad tydzień po jej końcu a wy dalej nie nad robiliście serialu i dziwicie się że macie spoilery. Zastanówcie się czasami

    21.04.2020 00:01
  • Patkafanka (gość)

    Nie wróci, pomysły niektórych ludzi wzbudzają we mnie takie zażenowanie, że zastanawiam się czy ich rozwój nie zatrzymał się na etapie oglądania Świnki Peppy 🤣

    20.04.2020 19:51
  • Yamos (gość)

    A co ona - Jezus? Przecież dostała kulkę w łeb, jak ma zmartwychwstac? 😂

    20.04.2020 18:21
  • Anonim (gość)

    Jak się jest takim fanem to łyka się serial w dzień lub 2. Od premiery minął prawie miesiąc. Wszędzie są już info,że nairobi nie żyje. YT ma mnóstwo filmików z Jej pożegnaniem. Żaden spojler, oglądacie serial,a nie czytajcie artykułów ,w których może być zawarta jakaś informacja.

    20.04.2020 16:50
  • D (gość)

    Pokazało mi sie to w artykułach i odrazu zdjęcie postaci która umiera wielkir dzięki za zepsucie zabawy

    20.04.2020 14:10
  • Zły (gość)

    Wywaliło mi wasz artykuł na karcie androida z newsami i zdjęciem Nairobi. Jestem na w sezonie. Dzięki bardzo!!!! :/

    20.04.2020 14:06
  • Aa (gość)

    Dzięki za zepsucie oglądania...

    20.04.2020 13:58
  • Niezadowolony (gość)

    Za taki spojler powinniscie dostac z liścia. Ja na szczęście ogladnalem ale mi tez ktos podobnym artykulem spieprzył 4 serie.

    20.04.2020 13:04
  • Szmolaks (gość)

    To powiem Wam że nie wróci. W filmie dokumentalnym po nagraniu sceny z Nairobi gdzie umiera, cała ekipa serialu wraz z reżyserami żegnają się z nią z płaczem. Ona opisuje że to była piękna przygoda dla niej i jest fragment jak wychodzi z studia nagraniowego. Dostała nawet kwiaty na pożegnanie. Mit obalony

    20.04.2020 10:47
  • SPOILER!!!!!! (gość)

    Normalnie pozwę was za ten SPOILER!!!!!!!!! Kto normalny pisze te artykuliki nikt przy zdrowych zmysłach nie wrzuca między poranne wiadomości czegoś takiego Żal was

    20.04.2020 10:14
  • sisi (gość)

    Przeraża mnie fakt, jak bardzo ludzie żyją fikcją. Trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby z całkiem dobrego serialu uczynić bajkę, tylko dlatego, że ludzie żądają zmartwychwstania postaci. Nic dziwnego, że później dzieci, które mają dostęp do takich filmów, zabiją człowieka albo zwierzę, bez obawy, bo przecież ten i tak zmartwychwstanie. Mądrym pod rozwagę a głupcom do krytyki.

    20.04.2020 10:13
  • Fan (gość)

    Było by fajnie gdyby wruciła. Może zrobią że jej się to śniło,,, oczywiście nie tylko śmierć ale od tamtego momentu reszta sytuacji. A w 5cz. Jak się przebudzi i kontynuacja,,, Możliwe że stracą oglądalność jak tak będą eliminować najlepszych aktorów ,,, Pozdrawiam