"Dom z papieru 4". Zwiastun nowych odcinków już jest! Nairobi nie żyje? Gang zostanie wystawiony na najtrudniejszą próbę!

Netflix zaprezentował w końcu zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru". W nowych odcinkach gang Profesora zostanie wystawiony na najtrudniejszą próbę! Co będzie z Lizboną i Nairobi? Czy Profesor opanuje chaos? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Dom z papieru 4" - co się wydarzy?

Na początku czwartej części "Domu z papieru" króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

"Dom z papieru 4" - zwiastun:

Alicia w nowych odcinkach zostawi gang Profesora w spokoju? Pojawi się nowa negocjatorka?Zobacz więcej

Najsłynniejszy gang złodziei powraca, a wraz z nim Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu. W głównej obsadzie znajdują się również Pep Munné (Gubernator), Enrique Arce (Arturo Román), Kiti Manver (Mariví) i José Manuel Poga (Gandia).

"Dom z papieru 4" - premiera w piątek, 3 kwietnia 2020 tylko na Netflix!

W galerii znajdziesz pierwsze zdjęcia z 4. sezonu "Domu z papieru". Sprawdź, co czeka ekipę Profesora w nowych odcinkach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Matheo (gość)

  Przepraszam nie zwróciłem uwagi na znak zapytania.

  09.03.2020 09:18
 • Matheo (gość)

  Czy wy zdajecie sobie sprawę co to jest KOORWA SPOILER DO CHOOJA!!! JA PIER... DOLE

  09.03.2020 07:27

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×