"Dom z papieru 5". Alicia Sierra nie ma już nic do stracenia! Dołączy do gangu Profesora?

Alicia Sierra nie ma już nic do stracenia. Fani "Domu z papieru" spekulują, że największe nemezis Profesora w końcu się ugnie i przejdzie w nowych odcinkach na stronę wroga. Czy to jednak możliwe, aby Sierra stała się częścią gangu Profesora?

Multimedia

Alicia Sierra dołączy do ekipy Profesora?

Według plotek "Dom z papieru" doczeka się 5. sezonu. Historia gangu Profesora (Álvaro Morte) nie jest jeszcze zakończona. Ulubieńcy widzów wciąż przebywają w Banku Hiszpanii, z którego w 5. sezonie będą zapewne próbowali się wydostać. Nie wiadomo jednak, czy będą mogli liczyć na pomoc szefa, który w finale 4. sezonu stanął oko w oko ze swoim największym nemezis — Alicią Sierrą (Najwa Nimri).

Profesor zginie w nowych odcinkach? Fani serialu zakładają najgorszeZobacz więcej

Policjantka dotarła do jego kryjówki i ma go teraz na muszce. Spekulacji na temat finałowej sceny oczywiście nie brakuje. Mówi się, że 5. sezon "Domu z papieru" będzie dla Profesora ostatni. Czy Sierra rzeczywiście zdecyduje się pociągnąć za spust i zabić szefa gangu?

Część widzów uważa, że będzie zupełnie odwrotnie. Użytkownicy Reddita spekulują, że Sierra, która straciła stanowisko w policji, zmieni stronę i dołączyć do gangu Profesora.

Po długiej rozmowie Sierra dołączy do zespołu i przyjmie imię Paris. Nawiąże emocjonalną więź z dziewczynami, a jej dziecko zostanie nazwane Ibiza — zasugerował EkkoBandit.

Lizbona kluczową postacią 5. sezonu? Jaką rolę odegra ukochana Profesora? Zobacz więcej

Czy Alicia Sierra rzeczywiście dołączy do rabusiów i będzie częścią oporu? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara (gość)

    Moim zdaniem, nie zabije Profesora. A gdyby chciała dołączyć do gangu to miała by na imię Paryż. Ale Profesor chyba się nie zgodzi, bo próbowała zabić Nairobi! Więc czekam na kolejny sezon.

    17.06.2020 19:40
  • Podpis mój (gość)

    Oby nieeee nie lubi jeeeeej i denerwuje mnie bardzo

    07.05.2020 01:53
  • PitrexPL (gość)

    Niema mowy. (Uwaga będą spoilery) (Lizbona) dołączyła do gangu ale ruda już nie dołączy :( Gdy ratowali Tokio napadli na wóz w którym się znajdowała, a teraz jak ratowali lizbonę nie mogli zrobić tego samego tak samo będzie z rudą lizbona doszła ona już tego nie zrobi :(

    22.04.2020 02:55
  • Szymom (gość)

    Ja uwazam ze ruda Franca dolaczy. Bedzie chciala profesorka przyskrzynic, ale dostanie skurczy i profesor jej pomoze. Zobaczcie jak pieknie w tym serialu pokazuja jak. Wladza manipuluje wszystkim. Jedna grupa ich odkrywa w polsce by sie tacy przydali

    20.04.2020 12:55
  • PRZEMEK (gość)

    CZEKAMY NA 5 SEZON

    19.04.2020 13:14
  • Alicia Sierra jest głupia (gość)

    Ja myślę że go nie zabije. Dla mnie w 5 sezonie nikt nie powinien znowu zginąć.. Za dużo członków napadu musiało odpaść :/ a co do końcówki 4 sezonu to myślę że Alicia go nie zastrzeli przez to że myślę że złapią ją jakoś skurcze czy coś bo przecież jest w ciąży więc no. Profesor by wtedy może jej nie uratował ale podbiegł by po broń a później związał by gdzieś tą rudą. Jest jeszcze możliwość że górnicy wejdą na czas albo policja przyjedzie bo ich namierzy i zgarnie ich obu przez co Lizbona musiałaby się odwdzięczyć profesorowi który ją ratował. Nie wiem, na razie czekam na kolejny sezon z niecierpliwością. Każdy odc 4 sezonu dawał mi do zrozumienia że wszystko może się wydarzyć ... TERAZ SPOILER WIĘC JAK KTOŚ NIE OGLĄDAŁ TO OMIŃ TO.. DZIĘKI

    Najpierw śmierć Moskwy i Oslo tu nie wypowiem się dużo więc przejdźmy dalej, później śmierć Berlina.. Nie musiał zginąć ale jednak dla reszty "przyjaciół" poświęcił się i został, później i jako NARAZIE ostatnia osoba to Nairobi 🥺 ja oglądając to płakałam i wy pewnie też... Największa strata :/ Na szczęście powróciła Lizbona przez co może wesprzeć napad i tak jak mówiłam będzie próbowała uwolnić profesora. To co? Na tyle chyba z mojej strony już haha 😂❤️ pozdrawiam cieplutko

    19.04.2020 09:56
  • Matson (gość)

    Gang górników go uratuje. Zauważ cię że w ostatniej scenie gdzie Sierra celuje w profesora mruga czerwona lampa która sygnalizuje że ktoś w jechał do kryjówki :-):-)

    19.04.2020 07:11
  • Raf (gość)

    Nie ma opcji. Będzie chciała doprowadzić do zatrzymania profesora, czyli najbardziej poszukiwanego człowieka w hiszpanii. Jeżeli uda jej się dostarczyć go policji to zrehabilituje się przed sądem i uniknie kary, będzie mogła spokojnie urodzić i zająć się dzieckiem. Jak już ktoś wspomniała torturowała jednego z nich i chciała zatrzymać rodzine byłej inspektorki więc nie ma opcji na włączenie jej do grupy. Jedyna opcja by była taka że profesor ją przyjmie, ukrywając to przed resztą i wyda ją policji przed zakończeniem napadu. Ale to mało prawdopodobny scenariusz.

    19.04.2020 02:10
  • Monia (gość)

    A mnie najbardziej podobała się pierwsza i druga część a reszta mnie rozczarowała i piątej już nie obejrzę.

    18.04.2020 21:00
  • Fannn😊 (gość)

    Nie ona do gangu nie pasuje .Za dużo ludzi krzywdzi

    18.04.2020 20:16
  • Fan (gość)

    Dom z papieru

    18.04.2020 20:14
  • Ktoś kto nie oglądał serialu. (gość)

    Dzięki Tele Magazyn za kolejny spojler 😡 Wyobraź sobie redaktorku, że są w tym kraju jeszcze ludzie którzy nie oglądali serialu 😡

    18.04.2020 19:20
  • Bulaj (gość)

    Ten serial jest na tyle absurdalny że nie zdziwię się jeśli tak się stanie

    18.04.2020 17:56
  • Ja team (gość)

    Nie będzie chciała dołączyć do gangu profesora ,bo pod koniec mówi szach mat sukinsynu a tak by nie powiedziała jakby chciała dołączyć myślę ,że będzie chciała pójść z profesorem na policje bo nie ma nic do stracenia ,ale raczej profesor skontaktuj się jakoś z Marsyliom i go uratuje

    18.04.2020 17:02
  • Mandalolrianin (gość)

    Wpadnę do banku i po sprawie.

    18.04.2020 16:35
  • Lacasa de papel (gość)

    Ja myślę ze jeszcz do drużyny profesora ktoś dojdzie bo pewnie będzie 5 sezon 😀

    18.04.2020 14:42
  • Lawenda (gość)

    Kiedy będzie ten 5 sezon?

    18.04.2020 13:19
  • Maniak (gość)

    Nie ma opcji aby przeszła na ich stronę bo grupa jej nie zaakceptuje. Torturowała w poprzedniej serii młodego a w tej wydała polecenie odpalenia "brudaski". Myślę że złapią ja skurcze porodowe i koniec jej przewagi. ;)

    18.04.2020 13:06
  • fan (gość)

    nawet jeśli udałoby sie jej powstrzymać gang to i tak jest skończona przez tajemnice państwowe więc póki co jedna wielka zagadka jak to się potoczy

    18.04.2020 10:45
  • Dubaj (gość)

    Nie będzie się nazywać jej dziecko Ibiza, bo takie imię wymśliła Nairobi dla dziecka które, miała mieć z profesorem!!!!

    18.04.2020 10:32
NowszeStarsze