"Dom z papieru 5". Ed Sheeran promuje finałowe odcinki hitu Netfliksa! Którym członkiem La Bandy chciałby być?

Nowe odcinki "Domu z papieru" wzbudzają zainteresowanie wielu osób, w tym także znanych artystów. W spocie reklamowym finału produkcji wziął udział znany brytyjski piosenkarz. W jaką rolę chciałby się wcielić? Sprawdźcie!

Multimedia

Ed Sheeran reklamuje "Dom z papieru"

Na premierę finałowych odcinków "Domu z papieru" wiele osób czekało z zapartym tchem. Jak się okazuje, w tym gronie znalazł się również znany brytyjski piosenkarz i autor teksów, Ed Sheeran. Wokalista wystąpił w spocie reklamowym Netfliksa. Cała sytuacja została zaaranżowana tak, jakby Ed Sheeran brał udział w castingu do brytyjskiej wersji "Domu z papieru".

Finałowe odcinki już dostępne! Widzowie są bardzo podzieleniZobacz więcej

Z nagrania dowiadujemy się między innymi, że piosenkarz najchętniej wcieliłby się w rolę Glasgow, który miałby być odpowiednikiem Berlina z oryginalnej hiszpańskiej wersji. W zasadzie nie do końca w rolę Glasgow - wokalista dość szybko zasugerował zmianę pseudonimu tej postaci na Ipswich. W klipie pojawił się również Profesor, który zaproponował Sheeranowi wspólny napad na Pałac Buckingham. Co jeszcze mogłoby wydarzyć się na takim castingu? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

"Dom z papieru" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×