"Dom z papieru 5". Ostatni sezon będzie dłuższy od poprzednich! Zamówiono dodatkowe odcinki

Mamy doskonałe wieści dla fanów serialu "Dom z papieru". Już wiadomo, że 5. sezon "La Casa de Papel" będzie dłuższy od poprzednich! Netflix zamówił dodatkowe odcinki. Ile ich będzie? Jak zakończy się hitowa seria o Profesorze i jego bandzie?

Multimedia

"Dom z papieru 5" będzie dłuższy

Piąty sezon "Domu z papieru" trafi na Netflix w 2021 roku. Będzie to już ostatni rozdział przygód Profesora (Álvaro Morte) i jego grupy. Fanów "La Casa de Papel" z pewnością ucieszy fakt, że 5. sezon "Domu z papieru" będzie dłuższy niż poprzednie. Z ilu odcinków będzie składał się "Dom z papieru 5"?

Przypominamy, że 1. sezon "Domu z papieru" liczy 13 odcinków, drugi sezon to już tylko 9 odcinków. Akcję trzeciego sezonu zamknięto w 8 odcinkach. To samo tyczy się czwartego sezonu. Wydawało się, że finałowa seria również zakończy się na 8 odcinkach, ale Netflix sprawił fanom niespodziankę! 5. sezon "Domu z papieru" będzie składać się z 10 odcinków.

Berlin na pierwszych zdjęciach finałowego, 5. sezonu hiszpańskiego serialu. Co zdradzają?Zobacz więcej

Data premiery finałowego sezonu "La Casa de Papel" nie została jeszcze ogłoszona. Spekuluje się, że na ostatnie odcinki będziemy musieli poczekać do jesieni.

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu "Dom z papieru". Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu - zapowiadał jakiś czas temu twórca serialu, Alex Pina.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×