"Dom z papieru 5" potwierdzony? Kiedy premiera 5. sezonu "La Casa de Papel" na Netflix? Prognozy nie są optymistyczne

"Dom z papieru" - 5. sezon powstanie? Hiszpański serial Netflixa jest hitem, ale czy powstaną kolejne odcinki "Domu z papieru"? W obliczu pandemii koronawirusa premiera 5. sezonu "La Casa de Papel" jest niepewna. Pierwsze przecieki na temat kontynuacji "Domu z papieru" pojawiły się jednak już jakiś czas temu. Sprawdź, co już wiadomo o 5. sezonie serialu "Dom z papieru".

Multimedia

"Dom z papieru 5" potwierdzony?

"Dom z papieru" może powrócić z kolejnym sezonem! Oficjalnie Netflix jeszcze tego nie potwierdził, ale już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze plotki na ten temat. Portal FormulaTV jesienią 2019 roku podawał, że 5. sezon "Domu z papieru" został już zamówiony.

O przedłużeniu serialu informował też jego twórca, który był ostatnio zajęty pracą na planie serialu "Sky Rojo". Zdjęcia do tej produkcji miały zakończyć się wiosną 2020 r., a on miał wkroczyć wtedy na plan 5. sezonu "Domu z papieru". W związku z epidemią koronawirusa pierwotny plan najpewniej nie dojdzie do skutku.

Widzowie wytykają błędy i krytykują twórców. "To był rozczarowujący sezon"Zobacz więcej

"Dom z papieru 5" - co się wydarzy? [SPOILERY]

Zakończenie 4. sezonu "Domu z papieru" zostawia oczywiście twórcom furtkę do kontynuowania historii. Ekipie Profesora (Álvaro Morte) na razie nie udało się osiągnąć celu. W finale do przyjaciół w banku dołączyła Lizbona (Itziar Ituño), która z pewnością zaangażuje się w finalizację planu ukochanego. Po śmierci Nairobi (Alba Flores) morale w grupie podupadły, ale wraz z pojawieniem się w budynku Lizbony, ekipa będzie chciała zrobić wszystko, aby dokończyć napad i uciec z przetopionym złotem.

Kiedy premiera 5. sezonu "Domu z papieru"?

Widzowie jednak nie tak prędko dowiedzą się, jak ekipie Profesora uda się wydostać z banku. Trudno na razie przewidzieć, kiedy Alex Pina dokończy zdjęcia do serialu "Sky Rojo" i rozpocznie pracę na planie "Domu z papieru".

Najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że premiera 5. sezonu "La Casa de papel" mogłaby się odbyć w 2021 roku. Niestety, ten mniej optymistyczny jest na razie dużo bardziej prawdopodobny. Zakłada on powrót serialu dopiero w 2022 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Piotr (gość)

    Świetny serial chce kontynuacji na co najmniej jeszcze 4 sezony

    24.05.2020 21:41
  • chujwiekto (gość)

    Do tych którzy chcą by serial się skończył na 1 lub 2 sezonie - Na początku tak miało być, ale Netflix wykupił ten serial i zaczęli robić zdjęcia do 3 sezonu (: Jak widać innym się to spodobało i nadal ten serial jest tworzony

    12.05.2020 07:59
  • Dariusz (gość)

    Naprawdę najlepszy serial świata. Bravo wy

    10.05.2020 07:29
  • s4wik (gość)

    Jest naprawdę dobry ale nie mówiąc że najlepszy. W moim odczuciu na 1 miejscu jest Prison Break ;)

    02.05.2020 22:41
  • Misiasj (gość)

    Najlepszy serial , jaki tylko istnieje ! Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon ! :)))

    01.05.2020 16:14
  • alternatywa (gość)

    4 sezon sztos, a w ostatnim odcinku o malo co nie wybuchlam przez napięcie!! aaaaa serial robi robotę

    24.04.2020 22:43
  • Jaras (gość)

    Ostanio z seriali to nie pamiętam kiedy było coś dobrego ! Oczywiście są ludzie którzy lubią różne gatunki więc nie każdemu podpasujemy ! Nawet ci którzy lubią taki gatunek nie zawsze będą zadowoleni ! Ale większość uważa że to jeden z najlepszych seriali w ostatnim czasie ! Ja też należę do tej grupy i wielki ukłon dla producentów , odtwórców itd . !

    16.04.2020 17:43
  • margo (gość)

    najlepszy serial jaki widziałam do tej pory, genialni aktorzy, u tych co wzbudza negatywne emocje polecam M jak miłość :)

    16.04.2020 17:10
  • Jaaa (gość)

    1 sezon zajebisty 2 sezon spoko 3 sezon może być 4 sezon taki sobie

    14.04.2020 22:46
  • Zuzia (gość)

    Wszystkie sezony są cudowne. Czekam na kolejne części. Wszystkim bardzo polecam ten serial.

    14.04.2020 19:56
  • Sandra (gość)

    Czwarty sezon? Dno. Już trzeci to był żart... Uważam, że serial powinien zakończyć się na drugim sezonie. Chociaż nie mogę przeboleć śmierci Berlina, to właśnie ta scena byłaby wspaniałym zakończeniem całej produkcji. Teraz, gdy odeszła także Nairobi, nie widzę sensu kontynuowania serialu. Te dwie postaci były najlepsze, wyróżniające się - silne i wyraziste. Pedro i Alba kradli absolutnie każdą scenę ze swoim udziałem. Ciężko mi sobie wyobrazić ciąg dalszy...

    13.04.2020 23:24
  • Kasia (gość)

    Film mega. Wielkie brawa dla twórców filmu, ukłony dla aktorów. Jestem pod wielkim wrażeniem. Genialny film!

    13.04.2020 16:47
  • Jakub (gość)

    Mam tylko nadzieję że nie będą na siłę rozciągać fabuły dla większej ilości sezonów i w pewnym momencie porzucą projekt bo spadła oglądalność. I zostawią serial bez twardego zakończenia.

    13.04.2020 15:07
  • Pstinka (gość)

    serial przezajebisty

    13.04.2020 11:12
  • Kasia (gość)

    Czwarty sezon nie odbiega od poprzednich. Mega akcja ! Nie można się oderwać !

    11.04.2020 00:36
  • Arturito (gość)

    Świetny serial. Brawa dla aktorów. Super ekipa.

    10.04.2020 15:53
  • Aras (gość)

    4 sezon masakra BAJECZKA Ż DZIECIAKAMI NIE AKTORAMI

    10.04.2020 13:51
  • Alba Flores is the Best (gość)

    Mi się podoba, 4 sezon super, szkoda tylko że w 5 nie będzie Nairobi, bo lubię ta aktorkę... Polecam Uwięzione, też super tam gra...

    10.04.2020 10:51
  • d411 (gość)

    Najbardziej denna czyli słaba aktorzyna to Rio. Nie mogę na nie patrzeć. Rzeczywiście tak wygląda typowy Hiszpan. Drugi przykład to Denver. Fajna akcja filmu ale czasami to jak by grały dzieci. Coś ty nie pasuje. Niedojrzały scenariusz.

    10.04.2020 10:39
  • Lizbona (gość)

    Wracam w ostatnim odcinku

    10.04.2020 10:32
NowszeStarsze