"Dom z papieru 5". Profesor zginie w nowych odcinkach? Fani serialu zakładają najgorsze

Czwarty sezon serialu "Dom z papieru" przyniósł widzom sporo niespodzianek. Zaskakujących zwrotów akcji nie brakowało, zwłaszcza w finale, w którym Profesor znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Co stanie się z szefem gangu złodziei? Fani serialu zakładają najgorsze! W tekście poniżej znajdziesz spoilery z 4. sezonu "La Casa de Papel".

Multimedia

Profesor zginie w 5. sezonie "Domu z papieru"?

Profesor (Álvaro Morte) główny mózg operacji w "Domu z papieru" wydaje się doskonale zorganizowany. Szef gangu zawsze ma w zanadrzu jakiś plan B, ale nie wszystko jednak układa się po jego myśli. Tak, jak w finale 4. sezonu "La Casa de Papel" kiedy w kryjówce dopadła go Alicia Sierra (Najwa Nimri).

Szach-mat, sukinsynu - mówi do Profesora Sierra w finale 4. sezonu "Domu z papieru".

Lizbona kluczową postacią 5. sezonu? Jaką rolę odegra ukochana Profesora? Zobacz więcej

W oczekiwaniu na 5. sezon "Domu z papieru" fani serialu zastanawiają się, co stanie się z szefem gangu. Czy Profesor przewidział, że Alicia Sierra go odnajdzie i wyciągnie w nowych odcinkach kolejnego asa z rękawa? Część widzów zakłada niestety najgorsze!

Jeden z fanów serialu na Twitterze napisał:

Jest dużym problemem, bo chce unicestwić gang. Zamierza złamać Profesora, prawdopodobnie stanie się najgorsze.

Alicia Sierra rzeczywiście nie ma już nic do stracenia, ale czy zdecyduje się pociągnąć za spust i zabić Profesora w 5. sezonie "Domu z papieru"? Jak sądzisz? Daj nam znać w komentarzu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nieznajomy (gość)

    Wydaje mi się że albo zacznie rodzić w kluczowym momencie. Albo uratuje to Marsylia który właśnie wraca, albo Serbowie tak jak było z Lizboną. Ale nie wydaje mi się żeby profesor zginął przecież bez niego ekipa sobie nie poradzi szczególne i że krążą plotki że ma być też 6 sezon przecież Palermo, Lizbona czy Marsylia tego nie ogarną, od tego jest nasz niezastąpiony profesorek. Dziękuję pozdrawiam.

    15.06.2020 21:50
  • Aylin (gość)

    Jestem pewna że Alicja nie zabije Profesora bo albo zacznie rodzic albo Marsylia go uratuje

    22.05.2020 20:04
  • LCDP5 (gość)

    Mi osobiście się wydaje że Nairobi nie zginęłą, ponieważ Tokio była wtedy przywiązana w bunkrze z Gandią, a on mógł jej podać coś na sen i po prostu jej się to przyśniło. (Jakby ktoś nie widział to Tokio opowiada tą historię).

    18.05.2020 23:20
  • Dusan (gość)

    Czy tylko mi się wydaje że Sierra to była żona Berlina?

    15.05.2020 21:23
  • Karolik (gość)

    Mi się wydaje że profesor zrobi to samo co z lizboną w drugim sezonie. Chwyci Siere za rękę i zrobi tak żeby straciła przytomność

    02.05.2020 23:32
  • Anonim (gość)

    Jeśli zabiją profesora będę bardzo zawiedziony i wkurzony znienawidze twórców

    23.04.2020 10:08
  • Me (gość)

    Wydaje mi się że wody jej odejdą padnie na ziemię rzucając pistolet z ręki i będzie poród .

    21.04.2020 23:18
  • Rynta (gość)

    Wydaje mi się że profesora uratuje Marsylia... Kiedy odleciał samolotem mówił do profesora ze będzie za 2 minuty. Więc mam taką nadzieję że to on pojawi się w kryjówce profesora i Sierra jeszcze się zdziwi..

    19.04.2020 21:32
  • Ja team (gość)

    myślę ,że będzie chciała pójść z profesorem na policje bo nie ma nic do stracenia ,ale raczej profesor skontaktuj się jakoś z Marsyliom i go uratuje

    18.04.2020 17:08
  • Ja (gość)

    Jest jeszcze możliwość, że będzie chciała ratować swoją dupe w policji informacja ze ma Profesora na celowniku

    17.04.2020 21:14
  • filmfan (gość)

    w ostatniej części wpadnie Jarek ps. Żoliborz i zrobi wszystkim kwarantannę, miliony przetopionego złota wysle do tvp i dla tadeusza, ps. Toruń

    17.04.2020 15:27
  • Alka (gość)

    Ja na jej miejscu powiedziałabym że mnie przyjemnie albo kulka w łeb 😂😂ona ma tylko dwa wyjścia albo będzie z nimi albo pójdzie siedzieć

    17.04.2020 14:27
  • NN (gość)

    Spoiler w tytule! Przeglądając wiadomości, samo wyskakuje, nie da się nie widzieć automatycznie co jest napisane. Nie wszystkim jeszcze udało się obejrzeć 4 część serialu, a tytuł artykułu informuje, że można być już na 100% pewnym jednego - Profesorowi nic groźnego się w tej czwartej części nie stanie... Dziękuję za zniszczenie napięcia i ciekawości, jak potoczą się losy tego bohatera.

    17.04.2020 12:54
  • Zeus (gość)

    Bzdura pewnie będzie musiał odebrać poród tak To widzę

    17.04.2020 12:41
  • RT (gość)

    Nic mu nie zrobi, zacznie rodzic w kluczowym momencie. Profesor odbierze poród i dojdą do porozumienia.

    17.04.2020 10:31
  • Xdfhj (gość)

    Na pewno profesor ja zwerbuje, dogadają się i będzie collab jak z lisbona, pozdr

    17.04.2020 09:54
  • Kruc (gość)

    Nowy sezon za 2 lata. Pisali,ze dopiero za rok zaczna go krecic. Przez wirusa nie maja jak a w Hiszpanii wieksza lipa niz u nas

    17.04.2020 09:20
  • Zik (gość)

    Ten serial to goofno jakich mało. Każdy kto go ogląda ma iq emo wiewiórki. Polecam wyborcom pisu do kompletnej degeneracji.

    17.04.2020 08:51
  • Grzegorz (gość)

    Sierra sie dogada z profesorem to oczywiste. Dostanie tone granulatu i z glowy

    17.04.2020 08:42
  • Ooz (gość)

    Jakoś posrany ten serial. Tylko Włosi i Hiszpanie mogliby wątki MIŁOSNE wrzucać do takich sytuacji w taki sposób. Napad+sex. To trochę jakbym oglądał film " Pianista" sp oziekoncetracyjnym i elementami erotyczymi. LUB JADL TORTA Z MUSZTARDĄ. POLOWA BOCHATEROW JEST MALO CIEKAWYCH SAMYCH WSOBIE A ZBLIZENIA ROBIONE Z OCHYDZAJA . TO TAKIE MOJE ODCZUCIE. SREDNIAK. DLA LUDZI ZROZWALONYM POZIOMEM EMOCJI