"Dom z papieru 5". Tokio zasłużyła na śmierć w "La Casa de Papel"? To ona powinna zginąć zamiast Nairobi?

Tokio to jedna z najbarwniejszych bohaterek "Domu z papieru". Narratorka hitowego serialu Netflixa bywa jednak porywcza i samolubna na tyle, że budzi w wielu widzach mieszane uczucia. Niektórzy uważają, że to ona powinna zginąć w 4. sezonie "La Casa de Papel" zamiast Nairobi.

Multimedia

Zdania na temat Tokio z serialu "Dom z papieru" od 1. sezonu są mocno podzielone. Jedni uważają narratorkę "La Casa de Papel" uroczą rozrabiakę, inni jej natomiast nie znoszą. Tokio często pojawia się w zestawieniach najbardziej irytujących bohaterek seriali.

Tokio jest fanką Beyoncé i Audrey Hepburn. Czego jeszcze o niej nie wiecie?Zobacz więcej

Po śmierci Nairobi (Alba Flores) w 4. sezonie "Domu z papieru" w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy rozżalonych widzów. Ci, których denerwuje Tokio uważają, że to ona powinna zginąć z ręki Gandii (José Manuel Poga).

W 1. sezonie ciągle traciła nad sobą panowanie. W kolejnym jej niecierpliwość zaowocowała śmiercią Moskwy. Dalej chodziła już po mennicy pijana w środku napadu, podczas gdy wszyscy inni ryzykowali życie i jeszcze chciała być odpowiedzialna za drugi skok. Chce dowodzić napadem? To jakiś żart... - czytamy w jednym z komentarzy.

Powinna zginąć podczas pierwszego skoku

Nairobi powinna żyć, Tokio już nie

Jedno jest pewne — Tokio budzi w fanach "Domu z papieru" skrajne emocje i choć nie zaskarbiła sobie sympatii wszystkich widzów, to czy rzeczywiście zasłużyła na to, by umrzeć? Piszcie w komentarzach, co sądzicie o Tokio z "La Casa de Papel". Też was irytuje, a może ją uwielbiacie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • T (gość)

    Kocham Tiokio

    19.06.2020 21:10
  • Fan (gość)

    Według mnie Tokio nie mogła zginąć , jej śmierć strasznie by zmieniła akcje w dalszych sezonach , Tokio jest w całym tym serialu narratorem i prawie że głównym bohaterem , to o niej najwięcej wiemy , w 1 sezonie dużo o sobie mówi , jest niestabilna emocjonalnie przez co zginął Moskwa , Tokio nadaje sens całemu serialu bez niej był by nudny , bez sensu byłoby ją uśmiercać.

    11.06.2020 22:23
  • Van lajk (gość)

    Ja uważam, że Tokio nie powinna zginąć. Nairobi lubię bardzo ale czy to powód do tego żeby zabić Tokio? NIE.

    30.05.2020 12:23
  • Patryk (gość)

    Dzięki za spoiler w tytule!!! Buraki głupie nie wiem dlaczego nawet Google mi was zalinkowało ale wiem za to że na pewno ostatni raz.

    23.05.2020 00:16
  • BakardeuszXD (gość)

    To Rio powinien zostać zabity, ponieważ nawet nie strzelił do Gandii jak miał czysty strzał.

    22.05.2020 23:18
  • Rozp3dzony (gość)

    To Palermo powinien zginąć

    20.05.2020 00:36
  • Ktoś tma (gość)

    Tokio to najlepsza postać z domu z papieru kocham ją, ubieram się jak ona i czesze moim zdaniem nie powinna umierać

    19.05.2020 20:53
  • . (gość)

    Tokio jest zajebista, co prawda czasem jest nieodpowiedzialna i wgl ale każdy ma swoje powody, ale nie na tyle, by zasłużyć na śmierć. Nairobi również powinna żyć, ale to nie znaczy, żeby i Tokio życzyć śmierci

    19.05.2020 20:17
  • Co cię to obchodzi (gość)

    Tokio jest główna postacią i narratorem i jakby ona zginęła za Nairobi to serial by się zakończył. Ale szkoda że Alba zrezygnowałabym ze serialu 😣

    19.05.2020 17:16
  • j_julivv (gość)

    Ludzie, Tokio to coś w stylu narratora serialu i gdyby to właśnie ona zginęła nie miało by sensu nagrywanie kolejnych sezonów. Pamiętajmy że to tylko postać w serialu a nie w życiu!!

    19.05.2020 15:38
  • Ania (gość)

    To jest najglupsza postac w serialu, a jak jej kazali nosic bron to umieralam ze smiechu..... Ona powinna umrzec w serialu.

    19.05.2020 15:18
  • Ewka (gość)

    Kocham Tokio!

    18.05.2020 23:00
  • Oliwia (gość)

    Ja bardzo lubię Tokio i Nairobi też lubiłam Ale moim zdaniem Tokio jest super i nie powinna zginąć

    18.05.2020 22:45
  • Oliwia (gość)

    Ja bardzo lubię Tokio i Nairobi też lubiłam Ale moim zdaniem Tokio jest super i nie powinna zginąć

    18.05.2020 22:45
  • P. P (gość)

    Ja pierdole! Co za tytuł! Ludzie! Jeszcze tego nie wiedziałem

    18.05.2020 22:14
  • P. P (gość)

    Ja pierdole! Co za tytuł! Ludzie! Jeszcze tego nie wiedziałem

    18.05.2020 22:13
  • Wersalka123 (gość)

    Tokio jest narratorką i ważną postacią aktorką grająca ją gra bardzo dobrze wzbudza takie emocje jakie Powinna wśród widzów ale nairobi to była moja ulubiona postać jeśli mógłbym wybrać to wolał bym aby Nairobi przerzyła

    18.05.2020 19:31
  • Wkurzony anonim (gość)

    Dzięki kurwa za, spoiler akurat kończyłem 3 sezon

    18.05.2020 19:14
  • Jacek (gość)

    Jak niby mialaby zginac Tokyo jak od niej sie film zaczyna to pewnie tez ostatni klaps tez skonczy aie w raz z nią