"Dom z papieru". Diana Gómez. Kim jest aktorka grająca Tatianę, która złamała serce Berlinowi? Znacie ją z innej produkcji Netfliksa!

Kim jest aktorka, która wcieliła się w rolę Tatiany, byłej żony Berlina, która złamała mu serce? Co wiadomo o Dianie Gómez? Znacie ją z innej produkcji Netfliksa!

Multimedia

"Dom z papieru" - kim jest Diana Gómez? Zagrała Tatianę, byłą żonę Berlina

Od trzeciego sezonu "Domu z papieru" we wspomnieniach bohaterów zaczęła pojawiać się Tatiana, była żona Berlina. Pod koniec piątego sezonu serialu oglądaliśmy ją w czasie bieżących wydarzeń, w których odegrała niemałą rolę. Uwaga na spoilery!

W czasie trwania małżeństwa z Berlinem, Tatiana zakochała się w swoim pasierbie, Rafaelu. Berlin dowiedział się o nadzwyczajnej zażyłości między własną ukochaną a synem, co niemal dosłownie złamało mu serce. W ostatnich odcinkach widzieliśmy, jak Tatiana wraz z Rafaelem starali się wykraść złoto ekipie Profesora. Do pewnego stopnia nawet im się to udało, jednak Alicia Sierra, współpracująca w tamtym momencie z La Bandą, zdołała odkryć miejsce ukrycia złota i je odzyskać.

Aktorzy żegnają się z serialem, który przyniósł im wielką sławę! Nie brakuje wzruszeńZobacz więcej

Mimo, że dopiero właśnie rola Tatiany przyniosła Dianie Gómez międzynarodową sławę i rozpoznawalność, aktorka wystąpiła wcześniej w wielu innych produkcjach. Polscy widzowie mogą kojarzyć ją z innej netfliksowej produkcji. W serialu "Valeria" Diana Gómez wciela się w główną, tytułową rolę. Odgrywana przez nią Valeria jest pisarką w kryzysie twórczym i kobietą w kryzysie małżeńskim. Na szczęście są przy niej Carmen, Lola i Nerea — najlepsze przyjaciółki, które wspierają ją w jej przejściach i chętnie dzielą się własnymi przygodami. Oto czwórka kobiet, których życie to szalony wir pełen miłości, przyjaźni, zazdrości, zdrad, wątpliwości, zawodów sercowych, tajemnic, pracy, radości i planów na przyszłość.

Diana Gómez, odtwórczyni między innymi ról Valerii oraz Tatiany, to hiszpańska aktorka, urodzona 7 marca 1989 roku. Jej kariera aktorska rozpoczęła się od występu w filmie "Salvador" w 2006 roku. W kolejnych latach pojawiała się przede wszystkim w hiszpańskich serialach.

Drugi sezon będzie dużo lepszy? Wielu fanów na to liczy!Zobacz więcej

Najważniejsze pytanie, jakie fani "Domu z papieru" zadają sobie w kontekście aktorki jest to, czy Diana Gómez wystąpi w spin-offie produkcji przedstawiającym losy Berlina. Nie zostało to na razie oficjalnie potwierdzone, ponieważ obsada serialu nie jest jeszcze znana, jednak nie ma wątpliwości, że trudno sobie wyobrazić sytuację, w której twórcy chcieliby przedstawić życie Berlina bez Diany Gómez w ekipie.

Zobacz galerię

"Dom z papieru" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×