"Dom z papieru”. Enrique Arce w Polsce! Aktor będzie promować gangsterską superprodukcję Patryka Vegi!

Enrique Arce - hiszpański gwiazdor „Domu z papieru” i „Terminatora” przyjedzie do Polski! Aktor będzie promować gangsterską superprodukcję Patryka Vegi. Co o współpracy z hiszpańskim aktorem mówi reżyser "Kobiet Mafii"?

Multimedia

„Kobiety mafii 2”, kontynuacja entuzjastycznie przyjętej przez widzów i krytyków części pierwszej, poza rozwinięciem znanych już widzom motywów z „jedynki” przyniesie wątki, których w polskim kinie jeszcze nie było. Wśród nich temat południowoamerykańskich karteli oraz handlu narkotykami na niewyobrażalną wręcz skalę. Aby jak najlepiej i jak najwiarygodniej oddać temat, ekipa „Kobiet mafii 2” udała się na zdjęcia do Kolumbii, a w obsadzie filmu pojawili się popularni hiszpańskojęzyczni aktorzy: latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, znana doskonale Polakom z szalenie popularnych telenowel „Fiorella” i „Luz Maria” oraz hiszpański aktor Enrique Arce z wyróżnionego nagrodą Emmy hitu Netflixa „Dom z papieru”. Ponadto, z okazji zbliżającej się premiery filmu, Enrique Arce pojawi się w Polsce!

Gwiazda telenowel "Luz Maria" i "Fiorella" w filmie Patryka Vegi! Przyjedzie do Polski? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Enrique Arce to urodzony w Walencji hiszpański aktor teatralny, telewizyjny i kinowy. Zanim zdecydował się na karierę sceniczną studiował prawo, jednak jego prawdziwe powołanie szybko dało o sobie znać. Arce skończył kultową nowojorską szkołę aktorską American Academy of Dramatic Arts. Grał z Adrienem Brodym i Penélope Cruz w „Manolete”, z Piercem Brosnanem i Toni Collette w „Nauce spadania”, a także w serialach „Templariusze” i „Geneza”, po których otrzymał angaż jako Arturito w hicie Netflixa „Dom z papieru”. Serial okazał się ogromnym sukcesem na całym świecie, także w Polsce, gdzie aktora wypatrzył Patryk Vega. W jego najnowszym filmie Enrique Arce wciela się w postać Javiera, kolumbijskiego gangstera współpracującego z ogromnym kartelem narkotykowym. Javier wraz z gangiem Niani planują przemyt kokainy z Kolumbii do Polski na ogromną skalę. Porywczy mafioso ma wsparcie w żonie: zimnej i wykalkulowanej Aidzie, w którą wciela się kolumbijska gwiazda Angie Cepeda.

ART[68506]

Patryk Vega był zachwycony współpracą z aktorami:

Z obojgiem pracowało się rewelacyjnie. To niezwykłe szczęście, że zgodzili się zagrać w „Kobietach Mafii 2“, bo oboje są bardzo zapracowani – mówi reżyser. ­– Enrique będzie grał teraz w nowym „Terminatorze“, Angie niedawno partnerowała Robertowi Duvallowi czy Nicolasowi Cage‘owi. Oboje są skupieni i świetnie przygotowani, praca z nimi to prawdziwa bajka. Żadne z nich nie jest typem aktora, który po prostu przechadza się po planie i między ujęciami opowiada dowcipy i anegdoty. Przyjechali wykonać swoje zadanie i dać z siebie 100%. Ja to uwielbiam, bo też poświęcam się swojej pracy do końca, do utraty tchu. Dzięki nim „Kobiety mafii 2“ mają posmak amerykańskiego kina w polskim wydaniu – zachwala Patryk Vega.

Wygląda na to, że zawodowa chemia pomiędzy hiszpańskim aktorem, a polskim reżyserem nie zakończy się tylko na „Kobietach mafii 2” – Patryk Vega już w grudniu zapowiedział, że Enrique Arce wystąpi w jego następnym filmie. Szczegóły produkcji nie są na razie znane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×