"Dom z papieru: Korea". Jest pierwszy zwiastun! Poznajcie nowych bohaterów. Co wydarzy się w serialu?

"Dom z papieru", czyli wielki hit Netflixa, doczekał się swojego spin-offa. Już niedługo zobaczymy kolejną historię inspirowaną pierwotnymi wydarzeniami bandy Profesora. Tym razem wszystko przeniesie się na inny kontynent. W mediach pojawił się właśnie pierwszy zwiastun zdradzający większe szczegóły fabuły.

Multimedia

"Dom z papieru: Korea", czyli spin-off hiszpańskiego hitu

"Dom z papieru" to hiszpański serial przedstawiający losy ekipy złodziei, która ma dokonać wielkich napadów. Jej twórcą jest nadzwyczajny Profesor, który potrafi przewidzieć każdy ruch organów ścigania i wyratować swoich współpracowników z każdej opresji. Działając nie do końca zgodnie z prawem, podbijają serca społeczeństwa, które nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziało. Serial, który dostępny jest na Netflixie, zdobył uznanie widzów na całym świecie. Fani tej historii już niedługo zobaczą jego spin-off, czyli "Dom z papieru: Korea".

Znamy szczegóły premiery koreańskiego spin-off'u. To już niedługo! Zobacz więcej

"Dom z papieru: Korea". Zwiastun

Powoli zbliżamy się do czerwcowej premiery serialu "Dom z papieru: Korea". Akcja serialu osadzona jest w Korei, w fikcyjnym Wspólnym Obszarze Gospodarczym powstałym w wyniku unifikacji Półwyspu Koreańskiego. To właśnie tam początek będą miały kolejne emocjonujące wydarzenia. Co ciekawe, wśród bohaterów nieznanej do tej pory fabuły pojawią się bohaterowie inspirowani hiszpańskim pierwowzorem: Professor (Yoo Ji-tae), Berlin (Park Hae-soo), Tokio (Jun Jong-seo), Moskwa (Lee Won-jong), Denver (Kim Ji-hun), Nairobi (Jang Yoon-ju), Rio (Lee Hyun-woo), Helsinki (Kim Ji-hoon) oraz Oslo (Lee Kyu-ho).

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun serialu "Dom z papieru: Korea", w którym możemy zobaczyć bohaterów i wejść w nowy świat. Co dokładnie wydarzy się w spin-offie?

Dom z papieru: Korea" już 24 czerwca na Netfliksie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Michu (gość)

    To nie będzie to samo, ale z chęcią usiądę na fotelu z zimną perłą i zobaczę co to będzie :D

    29.05.2022 11:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×