"Dom z papieru". Nowe postaci nieźle namieszają w 5. sezonie! Sagasta będzie najniebezpieczniejszym przeciwnikiem ekipy Profesora w historii

Premiera nowych odcinków "Domu z papieru" już za kilka dni. W 5. sezonie istotną rolę odegrają zupełnie nowe postaci. Ekipa Profesora zmierzy się z przeciwnikiem potężniejszym i bardziej zdeterminowanym od wszystkich, z jakimi zmagali się do tej pory!

Multimedia

"Dom z papieru" - Sagasta

Zbliża się premiera pierwszej części piątego sezonu "Domu z papieru". Nowe odcinki pojawią się na Netfliksie już 3 września. Nadchodzący sezon będzie wyjątkowy z wielu względów, a jedną z najważniejszych zmian będzie pojawienie się przeciwnika bardziej niebezpiecznego i zdeterminowanego od wszystkich, z jakimi ekipa Profesora miała do czynienia do tej pory. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wojskiem, któremu przewodzić będzie Sagasta. W jego rolę wcieli się José Manuel Seda.

Wielu fanów serialu było zaskoczonych brutalnością i brakiem skrupułów Gandii, zwłaszcza w momencie, kiedy ten bez wahania doprowadził do śmierci Nairobi. Wszystko wskazuje na to, że Sagasta okaże się postacią jeszcze bardziej cyniczną i bezwzględną. Mężczyzna jest Dowódcą Sił Specjalnych Hiszpańskiej Armii, zasłużonym profesjonalistą, którego ludzie pójdą za nim w ogień. Jako urodzony przywódca nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć zamierzony cel.

W 5. sezonie do ekipy dołączą nowe postaci. Wiemy, kim są!Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że Sagasta znajdzie się na pierwszej linii walki z ekipą Profesora, a jego działania i decyzje doprowadzą do wybuchu prawdziwej wojny na terenie Banku Hiszpanii. W sieci pojawiło się wiele materiałów zapowiadających udział Sagasty w wydarzeniach, które zobaczymy w najnowszym sezonie "Domu z papieru". José Manuel Seda, odtwórca roli Sagasty, opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie przedstawiające dowódcę wraz z Gandią. Pozwala to przypuszczać, że w nowych odcinkach dowiemy się więcej na temat wspólnej przeszłości mężczyzn oraz że powinniśmy się przygotować na jeszcze więcej flashbacków, które mogą zupełnie zmienić nasze postrzeganie tej niezwykłej historii.

Piąty sezon "Domu z papieru" jest zapowiadany jako najbardziej wypakowany zaskakującymi wydarzeniami i zwrotami akcji ze wszystkich, jakie powstały. Czy rozwiązania wprowadzone przez twórców przypadną widzom do gustu? Przekonamy się już wkrótce!

"Dom z papieru" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×