"Dom z papieru" – powstanie spin-off serialu Netflixa? Jest pomysł na kontynuację!

"Dom z papieru" - będzie spin-off? Hiszpański serial Netflixa cieszy się ogromną popularnością, ale czy historia rabusiów doczeka się jakiejś kontynuacji? Wielu widzów uważa, że to możliwe. Spin-offem "Domu z papieru" zainteresowany jest też Pedro Alonso, czyli serialowy Berlin! Co już wiadomo?

Multimedia

Powstanie spin-off serialu "Dom z papieru"?

"Dom z papieru" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Wciągająca historia o gangu złodziei liczy na razie cztery sezony, ale w planach jest już podobno piąty, a nawet szósty sezon "Domu z papieru". Ostatnio pojawiły się również spekulacje dotyczące spin-offa serialu. Pomysł na kontynuację wysunął Pedro Alonso, czyli serialowy Berlin!

Wątpliwie moralny bohater stał się ulubieńcem widzów do tego stopnia, że twórcy — mimo śmierci Berlina w 2. sezonie — nadal opowiadają jego historię, choć już z zupełnie innej perspektywy.

Berlin — choć martwy — pozostał integralną częścią serialu Netflixa, ale Pedro Alonso uważa, że jego bohater zasługuje na odrębny serial.

Czy 5. sezon jeszcze powstanie? Prognozy nie są optymistyczneZobacz więcej

Mowa konkretnie o prequelu, w którym widzowie mogliby zobaczyć młodzieńcze przygody Berlina i Palermo. To wiązałoby się jednak z wymianą znanych już aktorów na młodszych.

Mogę sobie to wyobrazić — przyznał Pedro Alonso w rozmowie z The National. Berlin i Palermo to bardzo mocne postacie, a ich historia, pod względem fabularnym bardzo mnie to interesuje. To świetny materiał i wierzę, że ta historia ma w sobie jeszcze wiele treści — dodał Alonso.

Czy spin-off "Domu z papieru" z Berlinem i Palermo powstanie? Tego na razie nie wiadomo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • OnlyTruth (gość)

  Nawet traktując to jako pastisz seriali sensacyjnych szybko oglądanie tego zamienia się w mękę, przy 3 sezonie telenoweli wymiękłem, a tu jeszcze dalej kręcą.

  02.05.2020 23:15
 • Ya (gość)

  Tak dawać mi ich piękno jak najszybciej.

  19.04.2020 15:01
 • Ziutek (gość)

  Myślałem o tym od premiery 4 sezonu lcdp...

  11.04.2020 22:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×