"Dom z papieru" sezon 3. Do gry wchodzą nowi bohaterowie! Sztokholm, Palermo, Bogota, Lizbona i Marsylia mocno namieszają?

Wasza ulubiona grupa złodziei powraca. Netflix udostępnia plakat trzeciej części serialu "Dom z papieru", która będzie dostępna na platformie już 19 lipca. Serial autorstwa Alexa Pina, wyreżyserowany przez Jesúsa Colmenara, stał się najchętniej oglądanych serialem nieanglojęzycznym w 2018 roku. Zobaczcie, kto dołączył do obsady 3. sezonu "Domu z papieru"!

Multimedia

"DOM Z PAPIERU" SEZON 3 - PREMIERA 19 LIPCA NA NETFLIX

Z trzecią częścią "Domu z papieru" powraca także dobrze nam znana obsada tj. Álvaro Morte, Pedro Alonso, Úrsula Corberó, Jaime Lorente, Alba Flores, Miguel Herrán, Esther Acebo, Itziar Ituño, Darko Peric, Enrique Arce, Kiti Mánver, Juan Fernández, Mario de la Rosa, José Manuel Poga i Fernando Cayo.

Zwiastun nowych odcinków hitu Netflix! Bohaterowie szykują jeszcze większy napad?Zobacz więcej

Ale do starej obsady dołączają także Najwa Nimri, Rodrigo de la Serna, Hovik Keuchkerian i Luka Peros. Ujawniamy ich pseudonimy: Sztokholm (Esther Acebo), Lizbona (Itziar Ituño), Palermo (Rodrigo de la Serna) Bogota (Hovik Keuchkerian) i Marsylia (Luka Peros) – pobierz wideo poniżej.

Po ucieczce z Mennicy Narodowej z miliardem euro w kieszeni, Profesor otrzymuje wiadomość: jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych jest zebranie wszystkich i zaplanowanie kolejnego napadu - największego, jaki można sobie wyobrazić.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×