"Dom z papieru" sezon 4. Premiera nowych odcinków szybciej niż się spodziewamy?! Netflix jest już gotowy!

Zdjęcia do 4. sezonu "Domu z papieru" są już zakończone. Mówi się, że Netflix jest już gotowy, aby zaprezentować 4. sezon "La Casa de Papel". Kiedy zatem możemy się spodziewać premiery nowych odcinków serialu?

Multimedia

"Dom z papieru" sezon 4. - kiedy premiera?

O tym, że powstanie 4. sezon "Domu z papieru" dowiedzieliśmy się jeszcze przed premierą 3. Informację tę ogłoszono podczas przedpremierowego pokazu trzeciej serii "La Casa de Papel". Producenci serialu zdradzili wtedy, że akcja wciąż dziać się będzie w Hiszpanii, gdzie grupa złodziei spróbuje dokonać kolejnego skoku. Czy wiadomo już, kiedy premiera nowych odcinków?

Koniec zdjęć do 4. sezonu! Co czeka złodziejów w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W wywiadzie dla argentyńskiego portalu Cadena 3, Rodrigo de la Serna wcielający się w 3. sezonie w Palermo, zdradził, że Netflix jest już gotowy pokazać 4. sezon "Domu z papieru". Serial pojawi się na platformie prawdopodobnie już styczniu 2020 roku. Ten termin podał też włoski blog SmartWorld, który powołał się na hiszpańskie źródła. Dokładnie wskazano, że premiera nowych odcinków ma odbyć się 18 stycznia 2020 roku, czyli dokładnie sześć miesięcy od premiery 3. sezonu. Czy to się sprawdzi?

"Dom z papieru" - o czym jest?

W "La Casa de Papel" ośmioro złodziei pod przywództwem Profesora, dokonuje zuchwałego skoku na bank. Przestępcy napadają na hiszpańską mennicę w Madrycie, biorą zakładników i zamykają się w budynku. W międzyczasie Profesor prowadzi grę z policją. Przedłuża rozmowy z funkcjonariuszami, aby dać więcej czasu swoim ludziom na wydrukowanie 2,4 miliarda euro. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

TOP 10 seriali, które powinien obejrzeć fan "La Casa de Papel"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×