"Dom z papieru" z 5. sezonem! Dobrych wiadomości dla fanów hiszpańskiego serialu Netflixa jest więcej!

"Dom z papieru", czyli hiszpański hit Netflixa cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że serial dostał zamówienie na kolejne sezony. Historia Profesora i jego gangu rozrasta się w błyskawicznym tempie. Piąty sezon "Domu z papieru" jest już pewny, a co z kolejnymi? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Dom z papieru" po finale 2. części wydawał się już zamkniętą historią, ale gigantyczny sukces hiszpańskiej produkcji spowodował, że Netflix zdecydował się kontynuować opowieść o złodziejach. Informacja o zamówieniu 4. sezon "Domu z papieru" została podana jeszcze przed premierą 3. sezonu. Podczas przedpremierowego pokazu trzeciej serii "La Casa de Papel" producenci ujawnili, że akcja nowych odcinków wciąż będzie rozgrywać się w Hiszpanii, a grupa Profesora spróbuje dokonać kolejnego skoku.

Dobrych wiadomości dla fanów hiszpańskiego serialu Netflixa jest jednak więcej! "Dom z papieru" dostał już bowiem zamówienie na kolejny, piąty sezon. Na tym jednak jeszcze nie koniec!

Premiera nowych odcinków szybciej niż się spodziewamy?! Netflix jest już gotowy!Zobacz więcej

Kiedy 5. sezon "Domu z papieru"?

Portal FormulaTV poinformował, że 5. sezon "Domu z papieru" już pewny, a zdjęcia do nowych odcinków mają ruszyć na początku 2020 roku. W kolejnej serii mamy zobaczyć ciąg dalszy przygód Profesora (Álvaro Morte) i Lizbony (Itziar Ituño). Informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez Netflixa i twórców serialu, ale jeśli rzeczywiście okaże się prawdziwa, to fani "Domu z papieru" nie muszą już zamartwiać się o niepewny (po finale 3. sezonu) los ukochanej Profesora.

Historia "La casa de papel" rozrasta się w błyskawicznym tempie. Jak sugeruje FormulaTV, twórcy planują już realizację 6. sezonu "Domu z papieru".

TOP 10 seriali, które powinien obejrzeć fan "La Casa de Papel"!Zobacz więcej

Kiedy premiera 4. sezonu "Domu z papieru"?

W wywiadzie dla argentyńskiego portalu Cadena 3 Rodrigo de la Serna wcielający się w 3. sezonie w Palermo, zdradził, że Netflix jest już gotowy pokazać 4. sezon "Domu z papieru". Serial według jego zapowiedzi ma pojawić się na platformiejuż styczniu 2020 roku. Włoski blog SmartWorld wskazuje, że premiera nowych odcinków ma odbyć się 18 stycznia 2020 roku, czyli dokładnie sześć miesięcy od premiery 3. sezonu. Na oficjalne informacje w tej sprawie wciąż jednak musimy poczekać.

Zobacz galerię

"Dom z papieru" - o czym jest?

W "La Casa de Papel" ośmioro złodziei pod przywództwem Profesora, dokonuje zuchwałego skoku na bank. Przestępcy napadają na hiszpańską mennicę w Madrycie, biorą zakładników i zamykają się w budynku. W międzyczasie Profesor prowadzi grę z policją. Przedłuża rozmowy z funkcjonariuszami, aby dać więcej czasu swoim ludziom na wydrukowanie 2,4 miliarda euro. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×