dom z papieru

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Z tymi serialowymi bohaterami chciałbyś się przejechać na rowerze. Oto nasza lista!

Może jesteś z tych osób, które raczej rzadko wsiadają na rower, a tym bardziej dojeżdżają nim do pracy. 20 maja to jednak okazja do zmiany tych nawyków. Wykorzystaj Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy i pomyśl o przejażdżce. Wielu serialowych bohaterów naprawdę go lubi. Z nimi na pewno świetnie byś się bawił w drodze. Kogo dokładnie mamy na myśli?

20.05.2022Ranking

Nie tylko "Lucyfer". Poznaj seriale, które zostały uratowane przez fanów. Miały zostać skasowane, ale widzowie na to nie pozwolili

Fani i ich upodobania mają coraz większe znaczenie dla twórców, producentów i dystrybutorów seriali. Ich rola wzrasta wraz z rozwojem rynku platform streamingowych. Już wielokrotnie zdarzało się, że serial miał zostać skasowany, jednak dzięki interwencji widzów podjęto decyzję o kontynuowaniu danej produkcji. Sprawdźcie, które seriale otrzymały drugą szansę dzięki zaangażowaniu widzów!

13.05.2022Ranking

Bohaterowie drugiego planu, którzy skradli show w serialach! Widzowie pokochali ich bardziej niż głównych bohaterów!

Są takie seriale, w których główni bohaterowie muszą usunąć się w cień, ponieważ to ich towarzysze zapadają widzom najbardziej w pamięć! Maeve Wiley, Nairobi czy Ali Abdul to idealne przykłady bohaterów, którym pomimo nieco mniejszego znaczenia dla fabuły, udało się przyćmić postaci pierwszoplanowe! W naszej galerii znajdziecie ich o wiele więcej! Sprawdźcie!

02.03.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×