Dominika Gwit jest w ciąży! "Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat"

Dominika Gwit to ciesząca się sporą sympatią widzów aktorka. Prywatnie związana jest z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, z którym w 2018 r. brała ślub. Teraz podzielili się radosnymi nowinami z fanami: Dominika Gwit jest w ciąży. Para spodziewa się za kilka miesięcy powitać na świecie maluszka! - Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - mówi aktorka.

Multimedia

Dominika Gwit jest w ciąży! "Będziemy mieli dziecko"

Dominika Gwit to ciesząca się sporą popularnością polska aktorka, której największą rozpoznawalność przyniósł głośny film "Galerianki". Prywatnie jest żoną Wojciecha Dunaszewskiego.

Tak zmieniała się Dominika Gwit. Przed nią kolejna zmianaZobacz więcej

Para poznała się w 2016 r. podczas premiery spektaklu 2 w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Zakochani 22 czerwca 2017 r. zaręczyli się, a 7 lipca 2018 r. wzięli ślub. Choć są niczym woda i ogień, zbudowali trwały związek.

Niedawno świętowali czwartą rocznicę ślubu, a teraz Dominika Gwit-Dunaszewska i Wojciech Dunaszewski podzielili się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych radosnymi nowinami. Okazuje się bowiem, że spodziewają się malucha! Już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni 💕 Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic🥰 Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała szczęśliwa aktorka.

Pod postem aktorki posypała się lawina gratulacji. Z powinszowaniami pospieszyli m.in. Rafał Maserak, Olga Frycz i Anna Lewandowska. Redakcja Telemagazyn.pl również gratuluje i życzy przyszłym rodzicom szczęścia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×