Dominika Gwit zdradza, co wydarzy się w redakcji portalu "Co tam?"

Co wydarzy się w najbliższym czasie w "Singielce"? Szczegóły zdradziła nam Dominika Gwit - serialowa Gosia.

Multimedia

Dominika Gwit w serialu "Singielka" wciela się w postać Gosi, która w portalu jest odpowiedzialna za kontent kulinarny, zdrowie i rekreację. Jak wszystkim widzom wiadomo, Gosia jak jej redakcyjne koleżanki oficjalnie kocha się oczywiście w Mikołaju, ale najwięcej uwagi poświęca Patrykowi, bo „nie może spokojnie patrzeć, jak ten człowiek rujnuje sobie zdrowie”. W rozmowie z nami, Dominika Gwit zdradziła jak potoczą się dalsze losy jej bohaterki. Czy Gosia znajdzie szczęście u boku Patryka, czy będą razem?

Już na wiosnę w wątku zrobi się bardzo interesująco. Jak widzowie zapewne wiedzą, ta para chodziła za sobą jak pies z kotem, ale Gosia i Patryk już niebawem będą razem. Zbliży ich problem kolegi z redakcji, któremu wspólnie będą chcieli mu pomóc. - powiedziała Gwit.

CZYTAJ TAKŻE: PRZYJAŹŃ DOMINIKI GWIT I FILIPA BOBKA "FIFI JEST TAKIM MOIM STARSZYM BRATEM" [WIDEO]

Aktorkę zapytaliśmy również o to, czy w redakcji portalu "Co tam?" pojawią się jakieś niesmaki związane z Maleną i rozstaniem Mikołaja i Elki.

To jest zawsze dziwna sytuacja, kiedy dwoje ludzi pracujących razem rozstaje się, co więcej, kiedy jedna baba odbije drugiej faceta! Ja nie mogę za dużo zdradzić! Jedno jest pewne, Malena nie jest zbyt lubianą osobą, a to wszystko wyjdzie podczas Mikołajek i Wigilii w redakcji. To, co zrobiła Elce, nie spodobało się wielu osobom. Więcej powiedzieć nie mogę, ale serdecznie zapraszam państwa do oglądania!

Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na dalszy rozwój akcji w serialu.

CZYTAJ TAKŻE:

FILIP BOBEK O PRZEMIANIE SWOJEGO BOHATERA W "SINGIELCE"
AKTORZY O SWOICH BOHATERACH W SINGIELCE [WIDEO]
MIKOŁAJ ROZNERSKI ZNOWU W "SINGIELCE"! CO DALEJ Z POSTACIĄ ARKA?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×