dominika kluźniak

„Gotowi na wszystko. Exterminator”. Pierwszy fragment filmu. Co zaskoczyło bohaterów? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed bohaterami komedii „Gotowi na wszystko. Exterminator” pojawia się druga szansa na spełnienie marzeń z młodości. Dzięki unijnej dotacji mogą reaktywować Exterminatora – swój dawny, muzyczny zespół, o którym nie pamięta już prawie nikt. Ale droga do sukcesu nigdy nie jest prosta. Zobacz przedpremierowy fragment filmu „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

16.12.2017Gotowi na wszystko. Exterminator

"Gotowi na wszystko. Exterminator". Paweł Domagała w nowej komedii! Jak było na planie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wszyscy fani polskiego kina oraz komedii mogą zacierać ręce, gdyż już 5 stycznia w kinach pojawi się film "Gotowi na wszystko. Exterminator". Produkcja, której reżyserem jest Michał Rogalski - autor serialu "Wojenne dziewczyny" - zapowiada się na niebanalną komedię o współczesnych trzydziestolatkach. Sprawdźcie naszą relację z planu!

10.12.2017Gotowi na wszystko. Exterminator

„Gotowi na wszystko. Exterminator”. Kto jest kim w nowej komedii Michała Rogalskiego? [GALERIA]

Już wkrótce cała Polska pozna swoich nowych, wymarzonych idoli – młodych (jak na swój wiek), pełnych ambicji, energii i doskonałego poczucia humoru. Mowa o członkach zespołu Exterminator, którzy już 5 stycznia podbiją serca kinowej widowni za sprawą nowej komedii producentów hitu „Ostatnia Rodzina”. Jednak męska część obsady filmu „Gotowi na wszystko. Exterminator” nie poradziłaby sobie, gdyby nie zapatrzone w nich (i niezwykle cierpliwe) kobiety, które staną za nimi murem. Prezentujemy kto jest kim w nowej komedii Michała Rogalskiego – nie tylko na piśmie, ale i w bogatym materiale zdjęciowym. Gotowi na wszystko?

04.12.2017Gotowi na wszystko. Exterminator

"Gotowi na wszystko. Exterminator". Gwiazdy w nowym filmie reżysera "Wojennych dziewczyn"! [ZDJĘCIA]

W Warszawie i okolicach trwają zdjęcia do najnowszej komedii producentów obsypanych nagrodami filmów: „OSTATNIA RODZINA” i „CARTE BLANCHE”. „EXTERMINATOR. FACECI PRAGNĄ MOCNIEJ” oparty jest na przebojowej sztuce teatralnej. „Świetnie napisana komedia”, „Publiczność domagała się bisów!”, „Świetna zabawa!” – zachęcały recenzje po stołecznej premierze.

07.06.2017Gotowi na wszystko. Exterminator

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×