Dominika Kulczyk-Lubomirska szczerze o rozwodzie

Dominika Kulczyk-Lubomirska, która poprowadzi program "Efekt domina" w TVN, opowiedziała o rozwodzie z Janem Lubomirskim.

Multimedia

Dominika Kulczyk-Lubomirska, córka Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka i była żona księcia Jana Lubomirskiego poprowadzi program "Efekt domina", w którym pokaże, jak pomaga biednym. Praca w telewizji to tylko jedna ze zmian, które zaszły ostatnio w jej życiu. W szczerym wywiadzie dla "Gali" Dominika Kulczyk-Lubomirska opowiedziała o niedawnym rozwodzie. [sc] CZYTAJ TAKŻE: CZY DOMINIKA KULCZYK-LUBOMIRSKA CHCE BYĆ CELEBRYTKĄ? DOMINIKA KULCZYK-LUBOMIRSKA OPOWIADA O SWOIM PROGRAMIE "EFEKT DOMINA" [WIDEO][/sc]

- Nigdy nie rozstaniemy się ze swoimi wspomnieniami. Nigdy nie rozstaniemy się z tym co przeżyliśmy wspólnie. Z byłym mężem już na zawsze będą łączyć mnie dzieci. Nie jestem żoną, ale jestem mamą, dla której najważniejsze są najukochańsze dzieci i ich szczęście. Wszystko, co się wydarzyło, miało głęboki sens. Nasze dzieci miały przyjść na ten świat, miały mieć tę właśnie mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały. I to się nie zmieni. Zawsze będziemy och rodzicami. I zawsze będą miały naszą miłość. Myślę też, że to właśnie jest szacunek i szczerość wobec drugiej osoby - pozwolić jej odejść. Pozwolić jej i sobie być szczerym - wyjaśniła Dominika Kulczyk-Lubomirska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×