dominika kulczyk

"Efekt Domina". Dominika Kulczyk opowie o działalności Polskiej Misji Medycznej w Tanzanii

Tanzania to kraj o bardzo złych wskaźnikach dostępności do usług medycznych. Służba zdrowia jest częściowo płatna, a niskie zarobki większości mieszkańców nie pozwalają na korzystanie z usług lekarzy i szpitali. Jak w tym kraju wyglądają porody? Dlaczego ciąża jest jednym z głównych zagrożeń dla życia kobiet? Już w najbliższą niedzielę Dominika Kulczyk odwiedzi Małgorzatę Olasińską-Chart z Polskiej Misji Medycznej. Premiera „Efektu Domina” 21 marca o godz. 11:30 w TVN.

20.03.2021Efekt Domina

"Efekt Domina" od 12 marca w TVN. Jakie tematy poruszy Dominika Kulczyk? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Efektu Domina" nie da się powstrzymać. Jeden dobry uczynek pociąga za sobą następny. Ten program to najlepszy przykład na to, iż każde mądre wsparcie może uruchomić serię pozytywnych zmian w życiu całych społeczności. Tym razem Dominika Kulczyk pomaga tam, gdzie problem głodu i niedożywienia, zwłaszcza wśród najmłodszych, jest najbardziej widoczny. Najnowszy, czwarty sezon ruszył 12 marca w TVN.

12.03.2017Efekt Domina

"Efekt domina" 6.03.2016, odcinek 3. Dominika Kulczyk w nepalskim więzieniu [ZDJĘCIA]

W Nepalu osierocone dziecko traci wszelkie prawa. Skazane jest przeważnie na walkę o życie na ulicy, jeśli dalsi krewni nie okażą mu odrobiny serca. Czy może być coś straszniejszego? Może – los dziecka, którego rodzice trafiają do więzienia. Wtedy nie ma szans na nic. Dlatego Dominika Kulczyk dociera ze wsparciem do organizacji, które w Kathmandu opiekują się dziećmi ocalonymi z więzień.

29.02.2016Efekt Domina

"Efekt Domina" 24.05.2015, odcinek 7. Etiopia. Skazane na ślub [WIDEO+ZDJĘCIA]

Każdego roku w krajach rozwijających wydawanych jest za mąż ponad 14 milionów dziewczynek, które nie ukończyły 18-go roku życia. Większość z nich wbrew własnej woli. Na całym świecie żyje 700 milionów kobiet, które w dzieciństwie zostały zmuszone do ślubu. W Etiopii małżeństwa dzieci od 8 lat są nielegalne, jednak tradycja oraz względy materialne wciąż biorą górę nad prawem.

24.05.2015W telewizji

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×