Dominika Zasiewska ofiarą przemocy domowej? Wodzianka opublikowała zdjęcie z pobitą twarzą!

Dominika Zasiewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z pobitą twarzą! Wodzianka wyznała, że doświadczyła przemocy ze strony partnera. Dlaczego znana z programu Kuby Wojewódzkiego modelka zdecydowała się poinformować o swojej trudnej sytuacji właśnie teraz?

Multimedia

Dominika Zasiewska dała się poznać jako wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego. Pod koniec 2018 roku zrobiło się o niej głośno za sprawą ujawnionego przez nią romansu z Krzysztofem Rutkowskim. Teraz Dominika Zasiewska znowu jest na ustach wszystkich, ale sytuacja wydaje się bardzo poważna. Wodzianka opublikowała bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie z pobitą twarzą przyznając, że doświadczyła przemocy ze strony partnera.

Nie wiem co napisać od tym zdjęciem. Po prostu dostałam w twarz z pięści - napisała Zasiewska na Instagramie.

Hity i kity wiosennej ramówki. "Stulecie Winnych" zdominowało rynek! Jak poradzili sobie inni?Zobacz więcej

Dominika Zasiewska ofiarą przemocy domowej

Dlaczego znana z programu Kuby Wojewódzkiego modelka zdecydowała się poinformować o swojej trudnej sytuacji właśnie teraz? Jak się okazuje w niebezpieczeństwie może być jej syn. Zasiewska w rozmowie z Plotkiem ujawniła, że jakiś czas temu sąd bez jej wiedzy przyznał jej partnerowi opiekę nad dzieckiem. Wodzianka dodała również, że trudna sytuacja rodzinna doprowadziła ją do czterech prób samobójczych.

W czasie naszego związku miałam cztery próby samobójcze. Ukrywałam to jak mogłam. Ja sobie dwa razy podcięłam żyły, kiedy byłam w ciąży. Ja to zrobiłam, żeby się zabić. Nie udało się - powiedział Plotkowi Zasiewska.

Wiemy, kiedy 2. edycja! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się pierwsza uczestniczka!Zobacz więcej

Zanim jednak na Instagramie pojawiło się zdjęcie pobitej Zasiewskiej, modelka opublikowała w sieci niepokojący filmik, na którym jej partner zażywa narkotyki. Wodzianka szybko jednak usunęła kontrowersyjne wideo ze swojego profilu.

>Kokaina? Norma w Trójmieście. Zdrady? Każdy z kolegów mojego ex ma przynajmniej po 2 baby na stałe. To jest ojciec dziecka. (...) Piotrek złamał mi nos cztery miesiące po tym, jak zaczęliśmy się spotykać. Na pięć wigilii Gucia był na jednej. Od samego początku zdradzał mnie, kłamał, bił, wyrzucił z domu w piżamie na dwór, kiedy było - 7 stopni - napisała Dominika.

Jaki będzie finał tej sprawy? Historia wodzianki poruszyła już tysiące internautów, którzy przesyłają w komentarzach wyrazy wsparcia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Żeby podciac sobie żyły przez takiego barana to głupota zrób to co robi Weronika Rosati. Weź się w garść życzę powodzenia

    16.06.2019 13:13
  • anonim (gość)

    hmm... zamiast robić dramat powinna odejść od niego, a sprawę zgłosić na policję, a że głupia i się daje to jej problem

    15.06.2019 10:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×