"Domowe rewolucje". Dorota Szelągowska miała koronawirusa? "Jestem z tych panikujących"

Dorota Szelągowska przyznała w jednym z wywiadów, że podejrzewa, że była zakażona koronawirusem. "Na początku marca rozchorowałam się tak bardzo, jak jeszcze nigdy w życiu" - wyznała architekta wnętrz.

Multimedia

Dorota Szelągowska miała koronawirusa?

Panująca od kilku miesięcy na świecie epidemia koronawirusa sprawia, że coraz więcej osób podejrzewa u siebie zakażenie tym wirusem. Tym bardziej, że objawy COVID-19 są bardzo podobne do tradycyjnej grypy, czasem ciężko rozróżnić te dwie choroby. Dorota Szelągowska udzieliła wywiadu magazynowi "Viva", w którym przyznała, że podejrzewa, że przeszła zakażenie koronawirusem. Architekta wnętrz była bowiem bardzo chora na początku marca.

Dorota Szelągowska niczym Marylin Monroe! Podobna?Zobacz więcej

Nie wiem tego na pewno. Ale na początku marca rozchorowałam się tak bardzo, jak jeszcze nigdy w życiu. Chciałabym wiedzieć, czy mój organizm jest już odporny, bo pewnie byłoby mi łatwiej to wszystko znieść. Z drugiej strony nawet jak przejdziesz koronawirusa, nie masz pewności, że nie zaatakuje drugi raz.

Dorota Szelągowska przyznała, że po swoich podejrzeniach odbyła także dobrowolną kwarantannę.

Jestem z tych panikujących. Dlatego, zanim wyjechałam z Warszawy do mojego domu na Warmii, wszyscy przeszliśmy dobrowolną dwutygodniową kwarantannę. Od dawna noszę maseczki i zabezpieczam się, jak to tylko możliwe, bo wolę być żywą panikarą niż nieżywym wyluzowanym człowiekiem.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ali baba (gość)

  Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka radości uśmiechu na codzień oraz sukcesów zawodowych.

  25.04.2020 09:38
 • Monika (gość)

  Zdrówka Pani Doroto ;)

  24.04.2020 16:12

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×